2733
2734
عنوان

کجا بذارمش 😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 56 پست

مگه با عمت غریبه ای؟؟؟؟از خودش بپرس کجا بندازم

من موندم چرا ونقد با فامیلاتون غریبه این شما😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خوبه سطل زباله داره

من یه جا رفتم سطل نداشت موندم چه خاکی تو سرم کنم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

چجوری تو سطل اشغال تو دسشویی پلاستیک نمیذاره بعدا چجوری دستمال توالتارو برمیداره؟؟🤔 خب بکن تو پلاستیک مشکی بنداز تو سطل تو توالت دیگه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
😐شت یهو یکی از کوچه رد میشه ی نوار خونی میبینه

خونشون ویلاییه پنجره روبه کوچه نداره.یه بار دادم تو چاه توالت .میترسم دوباره بفرستم اونجا چاهشون بگیره 😷😷😤😤😤

بوش درمیاد😷😷😷

خب بابا درش و گره بزن ببر بیرون دیگه نمیخوای که چند روز نگهش داری

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خونشون ویلاییه پنجره روبه کوچه نداره.یه بار دادم تو چاه توالت .میترسم دوباره بفرستم اونجا چاهشون بگی ...

گیر میکنه نکن اینکارو

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خونشون ویلاییه پنجره روبه کوچه نداره.یه بار دادم تو چاه توالت .میترسم دوباره بفرستم اونجا چاهشون بگی ...

نهههه

تو چاه ننداااااز

عقل نداری تو مگ😐😐😐😐گیر میکنه

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
2738

من جات باشم اولا خونش نمیرم 

دوما همین الن میگم آشغال دارم و با خودش میرم سر کوچه و آشغال میندازم میام😶

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
مگه با عمت غریبه ای؟؟؟؟از خودش بپرس کجا بندازم من موندم چرا ونقد با فامیلاتون غریبه این شما😕

اخه از اون جدی بد اخلاق وسواسیاس .باهاش رودروایسی دارم.هر صبح و شب منو میفرسته حموم 

من جات باشم اولا خونش نمیرم  دوما همین الن میگم آشغال دارم و با خودش میرم سر کوچه و آشغال میند ...

کوچشون سطل آشغال نداره اخه.یه زمین خالی هست پشت خونشون ببرم اونجا 😨😨😨😨

باغچه نداره چالش تو باغچه😷😄

هوف خیلی وسواسه .تو سطل زباله بندازم که دخلم و میاره 

مگه خودشونو با دستمال خشک نمیکنن بندازن زباله 

بهش بگو 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.