2726
عنوان

کجا بذارمش 😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 56 پست
اخه از اون جدی بد اخلاق وسواسیاس .باهاش رودروایسی دارم.هر صبح و شب منو میفرسته حموم 

😂😂😂😂 لوله وصل کن ب خودت

ته لوله هم بذار تو پلاستیک

بعد برو wc مواد داخل پلاستیکو خالی کن تو مستراح😂😂😂😂😂دیگ نیاز ب پد هم نداری

راااحت

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوچشون سطل آشغال نداره اخه.یه زمین خالی هست پشت خونشون ببرم اونجا 😨😨😨😨

نه اینجوری بدتره 

لااقل بزار تراس یه جایی فردا ببر بنداز 

اه چه بد😣

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
خب خودشون ماله خودشونه .از منو بدش میاد

تو اصلا خونه عمت چیکار داری؟؟؟؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2728
اخه از اون جدی بد اخلاق وسواسیاس .باهاش رودروایسی دارم.هر صبح و شب منو میفرسته حموم 

دقیقا به همین دلیل ک وسواسه ازش بپرس!

شاید جایی انداختی خوشش نیاد بدتر میشه ولی بپرسی به هرحال بهت میگه کجا بندازی

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
خانوما شما تومهمونیا کجا میذارینش 

تو سطل خونشون اگه خیلی شرایط بد باشه و امکان انداختن نباشه ت  پلاستیک چند لایه میزارم میارم تو کیفم و بعد مهمونی تو سطل اشغال بیرون اما قرار باسه شب بخوابم از صاحب خونه میپرسم آشغال کجا بندازم

بچه نداره دوروز اومدم خونشون برم تفریح .😕😕😕

عجب تفریحی😝🤣