2733
2739
عنوان

ديشب شوهرم پيام داد كه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4337 بازدید | 89 پست
بگو حالا بذار بدنیا بیاد اونوقت میبینی چه مادر خوبی هستم . آخه وقتی هنوز بچه نیمده آدم چجوری مادریشو ...

همينو بگو

ميگه از خونه داريت معلومه مادريت

ميدوني چرا؟ چون هر روز پيراهن اتو نميكنم اينو ميگه 😑 يا هر روز بايد چلو خورش درست كنم

من همينقد كه خونه رو تي ميزنم رو به بيهوشي ميرم انقد سختمه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
معلومه کلا رو اعصابی. یعنی چی که من بچه نمیخواستم و میخوام بندازم و تهدید به انداختن بچه می کنی. خدا ...

وا 😑 اشتباه متوجه شدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم یه‌کیک بخر ویه دست لباس ویه جفت کفش برا بچه شوهرت غافلگیر کن برا بچتون خونتون تزیین کن ک شوهرت دلگرم بشه بهت 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
ما ت عقدیم شوهرم نگرانه میگه با بچمون  اینجوری رفتار کن اونجوری رفتار کنیا یا میگه ب بچمون اینو ...

هوم فكر خوبيه 

بايد هرچي ميگه بگم باشه عشقم

اخه ميدوني من يكم تخسم يهو لج ميكنم ميگم آره تو راست ميگي

همينو بگو ميگه از خونه داريت معلومه مادريت ميدوني چرا؟ چون هر روز پيراهن اتو نميكنم اينو ميگه 😑 ي ...

واااا چه توقعاتی داره من از اول بارداریم تا الان نه ی غذا پختم نه ظرف شستم همه کارارو شوهرم میکنه بهش بگو بارداری سخته باید کمکم کنی زن تو بارداری از نظر روحی و جسمی خیلی ضعیف میشه 

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷
2738
دمت گرم به خدا كاش تو خواهرم بودي با شوهرم حرف ميزدي همينارو بهش ميگفتي 😢😢

عزیزم حالا که همسرت معذرت خواهی کرده خودت این حرفها رو در آرامش بهش بگو 

همسرت باید بدونه شما تو این دوران زودرنج میشی ، فکرهای غمگین یا تصمیمات عجیب میاد سراغت و ممکنه دعوا کنی یا دعواها رو کش بدی همه مربوط به هورمونهاست و ایشون نباید واکنش نشون بدن البته خودت هم باید مطلع باشی و احساساتت رو کنترل کنی 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببین یچیزی بهت بگم... تجربمو میگم...وقتی که باردار میشیم...کلی شوک به ادم وارد میشه...مردا هم شوکه ...

اره شوهرمم ميگه من سر در گمم 

كلافه شدم 

از اين حرفا

خيلي ترسيده

بعد هي به من ميگه كه بچه شوخي بردار نيست

ما نسبت به اون بچه موظفيم ...

دورت بگردم باید بگی عزیزم بیا با هم .هم فکری کنیم واسه اینده بچمون .مثلا چقد خوبه پاس خارجی داشته با ...

بله درسته ولي شوهرم اقامت ١٠ ساله دبي داره

واسه همين ميگه خودم ميتونم واسه بچه اقامت بگيرم نيازي به كمك داداش تو نيست 😐 اصلا با داداشم لجه

عزیزم بهش ثابت کن که میتونی مادر خوبی باشی مثلا برو کتاب بخر درمورد بچه داری جلوش بخون کلیپ ببین لبا ...

افرين فكر خوبي كردي خيلي ممنونم 😍

اوایل حاملگی منم خیلی خواب الو بودم!  حالا به زور روزی 4 ساعت میخابم!  این چیزا طبیعیه!& ...

ميگم بهش كه مال حاملگيه بعد سكوت ميكنه

يا تا يه چيزي ميگه ميزنم زير گريه

خب خيلي حساسم شدم جديدا