2726
عنوان

ديشب شوهرم پيام داد كه...

4336 بازدید | 89 پست

كم و بيش شايد بعضيا بدونن داستان حاملگيمو

بچه ها من اصلا نميخواستم باردار بشم شوهرم خيلي بچه دوس داشت الان هفته ٥ هستم وقتي فهميدم ميخواستم بندازم كه ني ني سايتيا پشيمونم كردن الانم ميخوام بچه رو بدنيا بيارم ولي شوهرم از وقتي فهميد حاملم كلي خوشحال شد اما همش ايرادامو بهم ميگه كه تو تنبلي تو همش خوابي تو چجوري ميخواي بچه داري كني؟ انقد گفت تا دعوامون كشيد جاي باريك و من اومدم خونه مامانم اينا

ديشب پيام داد كه عاشقتم و دوست دارم و سردرگمم سر اين بچه ...

خلاصه امروزم زنگ زدو عاشقانه حرف زد گفت ميام دنبالت شب كه  بياي خونه 

گفتم باشه ولي من تصميم گرفتم بچه رو ببرم كانادا پيش داداشم به دنيا بيارم 

گفت چه غلطا

بچه منو ميخواي ازم دور كني ؟ يكم بحث كرديم و منم گفتم تو با اين كارات ميخواي من بچه وو بندازم منم نميخوام

گفت شب حرف ميزنيم 

بعد منن بهش گفتم يا همينجوري كه هستم هم خودمو ميخواي هم بچمو 

يا از ايران ميرم هرجوري كه باشه

بچه ها من ميخوام اگه بشه با خودش بچه رو بزرگ كنم

توروخدا يكم يادم بدين چي بگم بهش كه باور كنه من ميتونم مادر خوبي واسه بچه باشم

شوهرم ميگه من واسه اون بچه پدري هستم كه جونم ميدم يه روز لازم باشه كارگري ميكنم ولي نميزارم سختي بكشيت

اما تو مادري نيستي كه از خود گذشتگي داشته باشي

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

حالا ما که ایران به دنیا اومدن چی شدن چرا انقد زندگیو به خودت وشوهرت تلخ میکنی

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی نقطه ضعف ازش گرفتی داری گرو کشی میکنی

و تهدید

اگه فلان کارو کنی میندازمش

اگه اجازه ندی میندازمش

من ک تو زندگیتون دخالت نمیکنم

ولی اگه زندگیتو دوست داری بس کن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
حالا ما که ایران به دنیا اومدن چی شدن چرا انقد زندگیو به خودت وشوهرت تلخ میکنی

منم ميخوام همينجا به دنيا بيارم ولي وقتي شوهرم حرف سقط زد گفتم پس ميبرمش پيش داداشم به دنيا ميارمش

ی نقطه ضعف ازش گرفتی داری گرو کشی میکنی و تهدید اگه فلان کارو کنی میندازمش اگه اجازه ندی میندازمش ...

نه به خدا 

شوهرمم ميگه تو ميخواي اذيت كني با اين بچه

ولي راستش اينطوري نيست ته قلبم 

من ناراحت ميشم از سقط حرف ميزنه خب

چه جدي بگه چه شوخي

اینکه زیاد بخوابی مخصوصا الان کاملا طبیعیه به خاطر تغییرات هورمونی بدنته اما روی حرفت وایسا همسرت هم باید تو رو بپذیره هم اینکه به شما اعتماد داشته باشه اگر هم در توانایی های شما شک داره وظیفه داره به شما بگه همیشه پشتیبانت هستم تا به مهارت لازم در بچه داری برسی اگه غیر از این بگه اصلا پدر خوبی که خودش فرض میکته نیست بلکه پدر داغونی هم هست چون اولین وظیفه پدر حمایت از همه اعضای خانواده مخصوصا خانم باردارش هست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من ٢٦ سالمه شوهرم ٣٨ اولين بچه مونه ٩ ماهم هست ازدواج كرديم تقريبا

بگو حالا بذار بدنیا بیاد اونوقت میبینی چه مادر خوبی هستم . آخه وقتی هنوز بچه نیمده آدم چجوری مادریشو نشون بده ؟؟؟؟

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷
2706