2726
عنوان

ديشب شوهرم پيام داد كه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4336 بازدید | 89 پست

زبونتو نرمتر کن 

راس گفته اون بابای بچته باید پیش اون بدنیا بیاری نه داداشت 

واسش یکم ناز کن بگو نینیمون این روزا منو‌ یکم کسل کرده همش خوابم بدنیا بیاد بهتر میشم ...سعی کن صبح زود بیداربشی هم برای خودت که بموقع صبحانه بخوری چون بارداری هم بخاطر شوهرت ....یکم تو درک کن مطمعمن باش با این توصیفاتی که کردی شوهرتم بیشتر درکت میکنه بنظر ادم بدی نمیاد 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ت عقدیم شوهرم نگرانه میگه با بچمون  اینجوری رفتار کن اونجوری رفتار کنیا یا میگه ب بچمون اینو یاد بده اونو یاد بده جیغ و داد میکنم یا ب مامانم بحث میکنم میگه نکن از الان باید مراعات کنی چون رو بچه تاثیر میذاره کلا خیلی دربنده منم میگم نگران نباش من تمام سعیمو میکنم یا اگ بهم بگه ت مادر خوبی نمیشه قانعش میکنم ک من مادرم صددرصد واسه بچم بخترین رفتارا و کارامو دارم ...شوهرت مث این ک ترسوعه و سابقه بچه داشتنم نداشتین ک بشناستت پس بهش حق بده و الکی ام ک شده قانعش کن چهارتا عزیزم باشه و چشم بگو تا خیالش راحت شه

خا این بچه بازیا چیه میرم کانادا؟لازم نیس فللا کاری کنی همینکه مراقب سلامتیه خودتو بچت باشی کافیه

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2728
حرفاتو با آرامش بگو دلایل منطقیتو بگو کار خوبی میکنی کانادا بدنیا میاریش بگو  بهش این یه کادوع ...

حالا رفتنم به اين آسوني نيست

٨٥ ميليوم ميخواد كه خودم دارم ماشينم هست ميفروشم

ولي اگه از كانادا برم ديگه برنميگردم و پناهنده ميشم 

اصلا زندگيمون تموم ميشه 

واسه راه آخر كانادارو در نظر دارم

اونم تا شكمم بزرگ نشده بايد تكليفمو با شوهرم معلوم كنم كه بچه رو ميخواد يا نه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

ببین یچیزی بهت بگم...

تجربمو میگم...وقتی که باردار میشیم...کلی شوک به ادم وارد میشه...مردا هم شوکه میشن..شوهر منم اینجوری بود..تا ماه سوم بارداریم همش بهونه میگرفت..کلی دعوا داشتیم...بعدش که توی سونو دید کنجد رو خودشم عاشقش شد..الان مدام میپرسه تکون میخوره؟کی تکون خورد..و فلان😆😆😆

جلوش نگیر بخواب هر وقت شوهرت خانه است فعال و شاد باش هر وقت رفت استراحت کن 

اخه كجاي دلم بزارم كه همش خونس

نهايت چند تا تلفن با كارمنداش داره همين

ای بابا اسی...حالا نمیشه اینجا بدنیا بیاد😆😆😆 خب عزیزم قبل عقد بعش میگفتی شرایططتو

بد متوجه شدين من ميخوام پيش شوهرم تو كشور خودم بدنيا بيارم

گفتم اگه شوهرم اصرار به سقط كرد فرار كنم پيش داداشم

دورت بگردم باید بگی عزیزم بیا با هم .هم فکری کنیم واسه اینده بچمون .مثلا چقد خوبه پاس خارجی داشته باشه ‌.ماه های اخرم پیش برادم باشم اونجا زایمان کنم پاسشو بگیرم  بعد بیام که دوتایی بزرگش کنیم براش اینده خوب بسازیم .خودتم دورانه بارداریت برو باشگاه ورزش مخصوص خانم های باردار انجام بده که یه وقت تو دوران باردایت تنبل نشی .و استایلت بهم نریزه .قهر کردن مسخرس بعد یه مدت عادی میشه اگه بخوای قهر کنی .هنر صحبت کردن با همو یاد بگیرین .زن و شوهر وقتی نمیتونن با هم صحبت کنن دعواشون میشه 

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
اینکه زیاد بخوابی مخصوصا الان کاملا طبیعیه به خاطر تغییرات هورمونی بدنته اما روی حرفت وایسا همسرت هم ...

دمت گرم به خدا

كاش تو خواهرم بودي با شوهرم حرف ميزدي همينارو بهش ميگفتي 😢😢

منم ميخوام همينجا به دنيا بيارم ولي وقتي شوهرم حرف سقط زد گفتم پس ميبرمش پيش داداشم به دنيا ميارمش

عزیزم بهش ثابت کن که میتونی مادر خوبی باشی مثلا برو کتاب بخر درمورد بچه داری جلوش بخون کلیپ ببین لباس بخر از الان همینطور به فکر اتاقشم وبه فکر سیسمونیشم مثلا از اینترنت نشونش بده مثلا کتاب درمورد غذا واینای بچه بگیر جلوش بخون 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

اوایل حاملگی منم خیلی خواب الو بودم! 

حالا به زور روزی 4 ساعت میخابم! 

این چیزا طبیعیه! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706