2733
2739
عنوان

میگم خواهرشوهراتون با شوهراتون روبوسی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7310 بازدید | 329 پست

والا مامانم اینا و داییم  اینا یه ساختمونن تازه هر روزم روبوسی میکنن منم همیشه با داییم روبوسی میکنم همیشه چند تا بوس می‌کنه آخر سر یدونه میزنیمش تا ول کنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر نداری ؟ دایی یا عمه چطور؟ اصلا تو خونواده شما روبوسی یعنی چی؟

شاید بخاطر همین باشه چون تو خانواده ما خیچکس بجز عیدا روبوسی نمیکنه دایی و عموهام سرد هستن یعنی تو خانواده ما مردها با مردا روبوسی میکنن زنها با زنها 

😘
2731
خدا اول تو رو شفا بده بعد منو . نمیتونی منظور کسی رو بگیری مجبوری ریپلای میکنی خواهرشوهر من و بیشترخ ...

تو از دل بیشتر خواهر شوهرا اومدی 😐😐😐😐😐

فقط ی ادم بیمار میتونه از رفتار بقیه بدترین برداشتو بکنه 

اون میخواد تو رو بسوزونه واست مهم نباشه .  از خواهر شوهر من ک بهتر ه . خواهرشوهر من اونجای داد ...

شبیه کیم کارداشیان نیست چهرش؟

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
2740
نیستین مگه . خواهرسوهرت دس میزنه ب اونجای داداشاش با شورت سوتینم میگرده بعد هیچی هم نمیگن برادراش می ...

درست صحبت کن زنیکه نفهم بیشعور بی سواد از تو بدتر نیستیم خر الاغ جمله رو درست بخون من گفتم مگ من میرم دست میزنم خیلییییی خرییییی 

چی بگم شاید شورشو در بیاری نزاره همچین کارایی بکنی بالاخره الان داداش توعه یه عمر میخاد شوهر اون بشه

ی عمرم بردارخوهرن حتی قبل زنش مگه قراره با ازدواج پسره خواهرشو برادرشو بزاره کنار .انتظار دارین ب خاطر ی امضا همه بزاره کنار بچسبه ب رنش

2706