2737
2734
عنوان

میگم خواهرشوهراتون با شوهراتون روبوسی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7322 بازدید | 329 پست
مگ من مقایسه کردم ؟؟؟؟؟

ته ذهنتون این کار رو میکنید 

چون ناخودآگاه این کار رو نوعی عمل جنسی و وارد شدن به حریم خودتون میدونید 

این کار کاملا ناخودآگاه هست

اگر بتونید قبول کنید که این محبت هست دیگه احساس ناراحتی نخواهید کرد

فکر میکنم در خانواده خود  شما آغوش و  بوسیدن بین والدین و خواهر برادرا مرسوم نبوده 

😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله همدیگرو بغل میکنن و روبوسی میکنن

من خودم تک فرزندم وقتی رابطه شوهرم و خواهرشوهرم رو میبینم ذوق میکنم که 2نفر انقدررررررر باهم خوب و راحتن حسودی نمیکنم اصلا ولی واقعاااااا خوشحالم که شوهرم بلده با یه خواهرش و مادرش چجوری برخورد کنه و احترام میذاره همونجوری حتی بهترشو با من برخورد میکنه که مثلا من ناراحت نشم از اینکه خواهر برادر ندارم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
ی عمرم بردارخوهرن حتی قبل زنش مگه قراره با ازدواج پسره خواهرشو برادرشو بزاره کنار .انتظار دارین ب خا ...

نه خب همچین چیزی نمیگم اما بعضیا یجوری رفتار میکنن که میخان جای زن رو برای پسره بگیرن 

😘
من خداشاهده خاهرشوهرام‌جلو شوهرم طوری لباس میپوشن ک سینه هاشون رو کامل‌نشون میده ولی ازاول همین طوری ...

نه به آن شوری شور

نه بدین بی نمکی

استارتر ازین ور بوم‌ افتاده، تو ازونور.

(هر چی شعر و ضرب المثل درین زمینه بود رو عنوان کردم)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2740

من هر وقت داداشم رو ميبينم كلي هم ديگرو بغل ميكنيم..

پشت و پناهمه مثل بابام..

واقعا واسه اين افكار متأسفم

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

من یه پسرخاله دارم که بردار رضاعی (شیری) منه و محرم هستیم به هم 

شهر دیگه اس 

به محض دیدن من بغلم میکنه منم جونم براش در میره 

اون مجرده 

اگه زنش نذاره منو بغل کنه ببوسه چه کنم😈😈

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
درست صحبت کن زنیکه نفهم بیشعور بی سواد از تو بدتر نیستیم خر الاغ جمله رو درست بخون من گفتم مگ من میر ...

یه کم آروم‌تر خانم

قرار نیست بخاطر دفاع از حرفمون از ادب و نزاکت بگذریم که

😁
خدا اول تو رو شفا بده بعد منو . نمیتونی منظور کسی رو بگیری مجبوری ریپلای میکنی خواهرشوهر من و بیشترخ ...

شما چه خشنی؟

اما خواهرشووهرت کارش بسیااااار غلط و شرم آور

اما من یکی پنج تا برادر دارم...همشون و دوست دارم ولی حتی یک ثانیه قصد خودشیرینی رو ندارم

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

راستی من داداشمو بوس می کنم دستشم می بوسم قربون صدقه اش هم میرم   البته داداشم بیست سال از من بزرگتره

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706