2737
2739
عنوان

نامزدم خیلی بی توجهه شده

173 بازدید | 14 پست

سلام عزیزان 

من میخوام یه ترسی بندازم به نامزدم بفهمه اگه من نباشم چه قد سخته اخه خیلی پرو شده تازگیا فک میکنه هرکاریم کنه من ولش نمیکنم خیالش راحت حالا نمیتونم زیاد توضیح بدم 

میشه شما کمک کنید بگید چیکار کنم یه ترسی بیوفته تو وجودش نگران از دست دادن من باشه 

نامزد یا دوست پسر؟

اگه اولی و رسمی هست که هیچی مهم نیست

اگه دومیه سریع رسمیش کن

مراقب باش....

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرخودتوگرم کن بزاراون دنبالت باشه اگ ی قدم برمیداری بزاراونم بیادجلوسیاست داشته باش ی جوری خودتوسرگرم کن انگارسرت شلوغه کلاس برو کتاب بخون وازهمه مهم ترخودتودوس داشته باش تابقیه دوست داشته باشن به خودت توجه کن تابقیه توجه کنن من خودم ی نامزدی ناموفق داشنم بختطرهمین کاش یکی بهم میگف صددرصدتونزاربراش کاش میگفتن بایدتعادل داشته باشم همش حرص خوبیایی ک کردم میخورم ولی الان همسرم ایقدتوجه میکنه بهم تومشتمه قشنگ

سرخودتوگرم کن بزاراون دنبالت باشه اگ ی قدم برمیداری بزاراونم بیادجلوسیاست داشته باش ی جوری خودتوسرگر ...

منم زیاد محل نمیدم اتفاقا سر خودمو گرم کردم به خیلی چیزا ولی دلم میخواست پیش خودش فک کنه داره منو از دست میده 

دوست دارم یه درس حسابی بهش بدم

2738
منم زیاد محل نمیدم اتفاقا سر خودمو گرم کردم به خیلی چیزا ولی دلم میخواست پیش خودش فک کنه داره منو از ...

نمیدونم ولی این ادمادرس نمیشن تااخرتوجه اند البته شایدبلدنبس یاخجالت میکشه یافکرای الکی داره اول ریششوبفهم مال من کلا توخانوادشون چیزی به نام توجه وحبت وجودنداش خخ

سلام خانومای خوشگل گذشت زمان و گذشت خود ادما کارا رو درست میکنه نگران نباش چند وقت دنبال پرستار بچه میگشتم نا امید شده بودم ولی امروز از طریق سایت پرستاری۲۴ دات کام یه پرستار عالی پیدا کردم و خیالم کلی راحت شد حتما سری بهش بزنید دست خالی برنمیگردید

نمیدونم ولی این ادمادرس نمیشن تااخرتوجه اند البته شایدبلدنبس یاخجالت میکشه یافکرای الکی داره اول ریش ...

خیلی خوب‌ بود از همه لحاظ الانم خوبه ولی یکم کم توجهی میکنی 

دوست پسر ولی خب روم نشد بگم گفتم نامزدم 

رو نمیخواد عزیز رابطه قبل از ازدواج اگه زیر نظر خانواده باشه خوبه

فقط گلم تروخدا مراقب خط قرمز ها باش

پسرا پایه علاقشون روی رابط جنسی هست وقتی بهش برسن دیگه از نظر روحی اون فرد کم ارزش میشه.وقتی ارضا ابشن سرد میشن تا چند روز و وقتی دوباره هوس کنن طرفشون میشه عزیز دل و عشقشون.

ببخش رک گفتم

خوشبخت باشی همیشه

🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
رو نمیخواد عزیز رابطه قبل از ازدواج اگه زیر نظر خانواده باشه خوبه فقط گلم تروخدا مراقب خط قرمز ها ب ...

نه عزیزم خیلی خوب گفتی واقعا درست میگید خانواده هامون خبر دارن از رابطمون خودشم واقعا زیاد اهل رابطه جنسی قبل ازدواج نیست 

ولی خیالش زیادی راحت من همیشه هستم همش کم توجهی میکنه تو این مدت میخوام بهش یه درسی بدم درست شه 

نه عزیزم خیلی خوب گفتی واقعا درست میگید خانواده هامون خبر دارن از رابطمون خودشم واقعا زیاد اهل رابطه ...

حب خدارو شکر گلم که در جریانن

یکم دور شدن خوبه گاهی🌷🌷🌷

2706