2737
2739
عنوان

هزینه رحم اجاره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 31 پست
همرو انجام دادم 8 ساله درگیر این مسئله ام . دکترامم رشت دکتر محمدتبار .تهرانم یسال بیمارستان طالقانی ...

راستی جنیناتو بردی برا تست ژنتیک ببینی علت سقطشون چی بوده؟طول سرویکست کم نیست؟

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی جنیناتو بردی برا تست ژنتیک ببینی علت سقطشون چی بوده؟طول سرویکست کم نیست؟

نه نبردم دکتر گفت پی جی دی شانس باروری کم میکنه.طول سرویکس خوبه

به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود

پی جی دی چیه؟

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر
2731
همرو انجام دادم 8 ساله درگیر این مسئله ام . دکترامم رشت دکتر محمدتبار .تهرانم یسال بیمارستان طالقانی ...

عزیزم هشت سال دور خودت چرخیدی ..من ابن سینا میرفتم مشکل سقط نداشتم ولی کلینیک سقط کنار اون اتاق بود با همه دوست شده بودم ...همشون بدون استثنا جواب گرفتن ..تنها کسی هستی که می‌شنوم میگی برای سقط بهت گفتن برو رحم اجاره ای بگیر ..معلومه خیلی پولکی بوده ..من خودم ژنتیک دو سال پیش انجام دادم ششصد هزار تومان شد و خیالم راحت شد ...شما الکی زمان رو هدر دادی بعد از اینهمه سقط یه دکتر نرفتی که حداقل ده نفر رو بشناسی که پیشش بچه دار شده باشه ...بیمارستان طالقانی تا حالا نشنیدم دکتری داشته باشه کارش سقط باشه ..شما بیا ابن سینا آزمایشات رو توی کلینیک سقط انجام بده بعد یه دکتری که چند نفر نتیجه گرفتن مثلا صاحب نسق یا چند نفر دیگه که خیلی مشهورن و نتیجه کاراشون مشخصه اونو برو ...اینا دکان باز کردن عزیزه من زرتی میگن رحم اجاره ای 

اون جنین ۲۶هفته رو باید میبردی برای ژنتیک راحت معلوم میشد مشکل چیه ...حالا من خودم تست ژنتیک دادم ولی برای جنین اونجا شرایطش رو گفته بودن و میاوردن برای تست ژنتیک ...بخصوص کسایی که یکبار سقط داشتن حتما سقط بعدی حتی در حد لخته خون هم بود جمع آوری میکردن و میاوردن برای تست 

عزیزم هشت سال دور خودت چرخیدی ..من ابن سینا میرفتم مشکل سقط نداشتم ولی کلینیک سقط کنار اون اتاق بود ...

موافقم اخه به خیلیا گفت رحم یا تخمک اهدایی

2738
اون جنین ۲۶هفته رو باید میبردی برای ژنتیک راحت معلوم میشد مشکل چیه ...حالا من خودم تست ژنتیک دادم ول ...

اخه دکتر بمن چیزی نگفت منم تو شرایط روحی خوبی نبوذم

دختر همسایه ی ما این کار ها رو زیاد میکنه. آخرین بار داشت میگفت ۵۰ میلیون بغیر از هزینه های جانبی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اخه دکتر بمن چیزی نگفت منم تو شرایط روحی خوبی نبوذم

ببخشید ولی خاک بر سرشون ..وارد ابن سینا که میشی یه بروشور بهت میدن شرایط کامل نگهداری جنین بعد از سقط و چگونگی رسوندن به بیمارستان رو توضیح داده .عزیزم وقت خودت رو تلف نکن دکترها خیلی پولکی شدن ..رفته بودم پیش یه دکتر برای ناباروری ..جزو مشهورترین دکترهاس ..بعد ساعتها توی مطب بودم داستانش طولانیه ...می‌دیدم خدایا دو تا زن میان که هم همدیگرو میشناسند هم نمیشناسن اصلا روابطشون عجیب بود ..کنجکاو شدم دیدم  خانم دکتر مشهور چند نفر خانم رو هماهنگ می‌کنه تخمک رو ازشون میگیره و میده به اون خانمها ..تخمک اهدایی شرایط داره اینجوری نیس که دکتر دلالی کنه این وسط تخمک جور کنه از هر دو طرف پول بگیره ...خلاصه اینا فکر جیب خودشون هستن ..بخدا هرچی سقطی دیدم بعدش خودشون بچه دار شدن ...همکارم متولد ۵۸فکرش رو بکن ۷بار سقط کرد ..یدونه رو که هفت ماه طبیعی مرده به دنیا آورد ...سالها آی وی اف میکرد رفت پیش یه خانم دکتر که البته خیلی اونم سرش شلوغه ..گفته بود باردار که میشی توی خونت اکسیژن میاد پایین و دی اکسید کربن توی خونت می‌ره بالا و غلظت خون پیدا کردی ...اون رو مدام چک کرد خدارو شکر باردار شد و پسرش الان سه سالشه ..تو هم الکی فکر رحم اجاره ای نکن ..رحمی که تا ۲۶هفته بچه نگه داشته .اون رحم حیف نیست خودت مادر نشی 

چه ربطی به شانس باروری داره جنینی که سقط شده بیرون از بدنه 😏😏

2706