2733
2739
عنوان

هزینه رحم اجاره ای

622 بازدید | 31 پست

کسی میدونه هزینه رحم اجاره ای چحوریه؟دکتر بمن پیشنهاد داده ک جنین انتقال بدم به یه رحم دیگه میخوام کمی اطلاعات بگیرم اگر میدونین ممنون

به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود

مشکلت چیه عزیزم رحت دوشاخه؟یکی بود اینجا میگفت اول 30تومن ماهی 2تومن به غیر از هزینه سونو و غربالگری

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر
مشکلت چیه عزیزم رحت دوشاخه؟یکی بود اینجا میگفت اول 30تومن ماهی 2تومن به غیر از هزینه سونو و غربالگری

نه سقط میکنم همش .ای وای چقدر زیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی شهرستان و تهران قیمت مختلفه ..دوستم انجام داد پنجاه میلیون اول داد و بعد خورد و خوراکش هم هر ماه می‌خرید و کل آزمایش و دوا دکتر و اینا هم میداد ..ماهی فکر کنم دو تومن هم میداد ...خیلی هم خانمه باشخصیت و خوب و مومن بود ..خداروشکر پسرش هم بغلش گرفته و خیلی راضیه 

2731
رفتی ابن سینا ؟سقط که بالاخره بعد از هفت تا هم اوکی میشه ..علتش رو میفهمن بالاخره .اون رحم اجاره ای ...

گاندی رفتم .رشت رفتم اخرین دکتر گفت بهترین فرصت رحم اجاره ای الان ک گفتین کلی هزینش میشه فکر نکنم بتونم اصلا

رفتی ابن سینا ؟سقط که بالاخره بعد از هفت تا هم اوکی میشه ..علتش رو میفهمن بالاخره .اون رحم اجاره ای ...

چند بار سقط کردی؟ازمایشارو همه رو انجام دادی؟حتی تست ژنتیک؟

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر
2738
چند بار سقط کردی؟ازمایشارو همه رو انجام دادی؟حتی تست ژنتیک؟

سه بار تا 7 هفته یبارم زایمان زودرس 26 هفته .ازمایشام مشکلی نداشتن ژنتیکم گفت لازم نیست فعلا😑

سه بار تا 7 هفته یبارم زایمان زودرس 26 هفته .ازمایشام مشکلی نداشتن ژنتیکم گفت لازم نیست فعلا😑

تیروئید و عکس رنگی و بررسی غلظت خون  و ژنتیک انجام بده اعصابتو با حرف دکترت خراب نکن دکترت کی هست؟کدوم شهری؟

گاندی رفتم .رشت رفتم اخرین دکتر گفت بهترین فرصت رحم اجاره ای الان ک گفتین کلی هزینش میشه فکر نکنم بت ...

عزیزم سقط من صد نفر دو رو برم دیدم ..بعضی از دکتر ها میتونن مشکل رو بفهمن.مثلا صاحب نسق دکتر دوستم بود گفت یه ویروس توی رحمت لونه کرده ..درمانش کرد دیگه بچه نیافتاد ...خیلی از دوستام اینجوری بودن ...شما گاندی نباید بری ..عزیزم فقط کلینیک ابن سینا برو چندتا آزمایش ازت میگیرن می‌فهمن چه فاکتوری توی خونت سبب از بین رفتن بچه میشه ...بعد هم رحم اجاره ای خوب پول توشه بعضی دکترها انسانیت ندارن و تشویق به این کار میکنن 

تیروئید و عکس رنگی و بررسی غلظت خون  و ژنتیک انجام بده اعصابتو با حرف دکترت خراب نکن دکترت کی ه ...

همرو انجام دادم 8 ساله درگیر این مسئله ام . دکترامم رشت دکتر محمدتبار .تهرانم یسال بیمارستان طالقانی رفتم الانم اخرین ویزیتم دکتر نصر بوده

عزیزم الهی ...

چقدر اذیت شدی ...اون ۲۶هفته که خیلی ستمه ...بخدا بعضی دکترها فقط سقط رو سر در میارن ...الکی هرجایی نرو 

عزیزم سقط من صد نفر دو رو برم دیدم ..بعضی از دکتر ها میتونن مشکل رو بفهمن.مثلا صاحب نسق دکتر دوستم ب ...

بخدا خسته شدم پیش هر دکتری میرم یه نظری داره دیگه اخری ک کلا حال منو خراب کرد

همرو انجام دادم 8 ساله درگیر این مسئله ام . دکترامم رشت دکتر محمدتبار .تهرانم یسال بیمارستان طالقانی ...

نصر گفت رحم اجاره ای؟

2706