2737
2734
وای منم گرمی ۴۷۳ بود خریدم.برای باره اول تو زندگیم شوهرم یه انگشتر برام خرید حدودا یکو نیم شد اصن هم ...

منم فقط یه انگشتر دارم خودش برام خرید الان میگه پولت بزار بانک

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلا در صورتی ک پولتو حالاحالاها لازم نداشته باشی،من اومدم تو اوج گرونی ک 490بود طلاخریدم الان هم پول ...

وای طلا الان 380 دایبم طلا فروشی داره میگه اختمالش زیاده 350 بیاد 

منم فقط یه انگشتر دارم خودش برام خرید الان میگه پولت بزار بانک

گوش نده بابا .مردا عقل ندارن

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2742
خیلی خوبه خونه به نام زن باشه اما خیلی از مردا قبول نمیکنن حداقل یه پس انداز برا خودت داشته باش  ...

آره چقدرم زحمت کشیدم واسه خریدش به نظرم طلا فقط سرمایه زنه

آره بخدا میگن هیچی نداشته باشن

اینجور مردا از خانوادشون یاد میگیرن این طرز فکر و سواستفاده کردن رو

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2740
اینجور مردا از خانوادشون یاد میگیرن این طرز فکر و سواستفاده کردن رو

آره باباش اینجوره شاید بدتر اما برادرش تمام زندگیش به نام زنشه سه دهنه مغازه بهترین جای شهر خونه دوتاماشینش

منم شوهرم خونه میخرید به اسم من گرفت گف مهریه تو دادم 😂

کاش منم اینجوری مهرمو بده ظهربهش گفتم زده سرم بندازمت زندان واسه مهر   

2706