2733
2739
عنوان

آی وی اف و میکرو ٩8

| مشاهده متن کامل بحث + 12455 بازدید | 727 پست
وای عزیزم چقدزیاد..مگه خصوصیه؟من یزدمیرم خیلی نیس

آره خصوصیه، اولش برای تشکیل پرونده رفتم دولتی، هزینشم خیلی کمتر میشد اما اصلا رفتارشون خوب نبود، گفتن ولش کن چند میلیون بیشتر میدیم ولی حداقلش خوب رفتار میکنن، سوالات با حوصله جواب میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدانتقال باید چیزا نشاسته داربخوریم،بعد نشاسته دوقاشق تویه لیوان آب سرد بخوریم ک جا جنین محکم شه ول ...

به شما چنتاامپول رقیق کننده خون نداده؟من ۱۴تاداده هرشب یه دونه توبازومیزنم

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
من گونال اف میزدم خارجیه باهمون اچ سی جی همون امپولای بازوکه خیلی هم درد داشت برای منم

سینال درد نداشتاا ولی دوتا آخری اسمش نمیدونم چی بود پودری بود خیلی درد داشت😩من آخراش احساس سنگینی تو تخمدونام احساس میکردم

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
2731
آره خصوصیه، اولش برای تشکیل پرونده رفتم دولتی، هزینشم خیلی کمتر میشد اما اصلا رفتارشون خوب نبود، گفت ...

دکترای مشهد نمیدونم چرااینطورین خیلی زود میتوپن بهت باتندی جواب میدن..یزد من میرم مرکزناباروری خیلی خوب وصبورن وباحوصله جواب میدن خیلیم دلسوزن

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
به شما چنتاامپول رقیق کننده خون نداده؟من ۱۴تاداده هرشب یه دونه توبازومیزنم

بعد از تخمک‌کشی؟؟؟؟

2740
من گونال اف میزدم خارجیه باهمون اچ سی جی همون امپولای بازوکه خیلی هم درد داشت برای منم

به من فوستیمون و اچ ام جی و ستروتاید دادن، آخرین آمپولی که دادن اسمشو دقیق نمیدونم دیشب زدم سه تا باهم وای که چه دردی داشت، برای هیچکدوم انقد اذیت نشده بودم، حالا میگن پروژسترون قبل از انتقال تا موقع بارداری میدن که دردش خیلییییی زیاده، حالا از ادامه راه از دیشب ترسیدم، چون خیلی اذیت شدم میگم نکنه بقیه آمپولا مثل دیشبیا باشه واقعا سخته تحمل کردنش

نه چیزی ندادن،واس چیه؟؟؟

رقیق کننده خون..روز تخمک کشی۵تابودیم به هرپنج نفرمون دادن رقیق کننده خونه پرستاره که میزنه برام گفتش ایناروکسایی میزن که سقط داشتن یاباردارن لکه بینی دارن جالبه نمیدونم چراقبل انتقال داده بهت..به هممونم دادن

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
رقیق کننده خون..روز تخمک کشی۵تابودیم به هرپنج نفرمون دادن رقیق کننده خونه پرستاره که میزنه برام گفتش ...

باید ازدکترت دقیق میپرسیدی

خوشبحالت واقعااا..هروقت رفتی برماهم دعاکن دامنمون سبزبشه گلم..التماس دعا..

چشم حتما، اگه لایق باشم همیشه اول برای بقیه بعدم خودم دعا میکنم، چون واقعا میدونم چقد سخته، بعضیا شراطیشون از ماها هم بدتره، خدا به همه کمک کنه

2706