2733
2739
عنوان

آی وی اف و میکرو ٩8

| مشاهده متن کامل بحث + 12455 بازدید | 727 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما
آمپول هاش ام جی کارما آلمانی کسی خریده ؟
اونیکه بسته بندیش مال شرکت هما فارمد هست و روش فارسی هم نوشته رو نمیگم اون مدلش رو میگم که کاملا آلمانیه و نوشته فارسی نداره
اگه کسی گرفته بگین از کدوم داروخونه و کدوم شهر
من خودم تهرانم

2728
سلام عزیزم، نی نی به دنیا اومد به سلامتی 

سلام بله عزیزم ۲۱خرداد دنیااومد..دوهفته زودتربخاطرشرایط اورژانسی خودم ختم بارداری زدن واسم..وگرنه تاریخ زایمانم ۲تیربود

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

سلام... ما تقریبا ده ساله ازدواج کردیم ۵ سال پیش که اقدام کردیم نشد گفتن شوهرت هم باید آزمایش بده ولی جواب که اومد دنیا رو سرم خراب شد شوهرم اسپرمش صفر بود گفتن آزواسپرم

بعد رفتیم ابن سینا تهران دکتر امیرجنتی عمل نمونه برداری بیضه کرد گفت فایده نداره برین جنین اهدایی 😭😭

ولی پارسال چند جا شنیدیم خیلی اردکان جواب گرفتن بعد ۹ ماه کارامون رو جور کردیم رفتیم اردکان ولی کرونا شروع شد زود برگشتیم

دوباره رفتیم شوهرم بعد ۱۷ روز طب سوزنی مداوم روزی دوبار اسپرمش شد ۸ میلیون... بهترین روز زندگیمون بود ماه بعدش بیشتر شد بعد چهار ماه رسید به ۵۰ میلیون اسپرم با حجم ۷ حدود ۳۵۰ میلیون با مورفولوژی ۴، رفتم میکرو شدم ۱۲ تا تخمک کشیدن، شش تا جنین شد، دو تا انتقال دادم و بعد ۱۴ روز زندگیم ازین رو به اون رو شد و مثبتتتتتتت شدم خداروشکر 

تا عمر دارم ممنون دار دکتر محبوبی هستم چون واقعا درمان جایگزین واسم خیلی سخت بود البته چند ماه دوری از شهرمون سخت بود اما ارزشش رو داشت

خدایا به اندازه بخششت مرا به آرزویم ببخش
2738