2733
2739
عنوان

من همونیم که شوهرم گفته مامانت حق نداره بیاد خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست من این مشکل براش پیش اومد شوهرشو مادرشوهرش تو یه بحث زدنش خلاصه اینم رف شکایت کرد مادرشوهرش همسایه ماس اقا از کلانتری اینارو خواستن ازشون تعهد گرفتن و به شوهرش گفتن دوماه فرصت دازی خونه مستقل بگیری از طریق دادگاه باید برین خونه خودتون اونام با اینکه اصلا باور کردنی نیس مستقل شدن مملکت قانون داره.

2738

یکم آرامش به خرج بده تا این تلاطم بخوابه. بعد سعی کن محل زندگیتو از خانواده همسرت جدا کنی. شما دیگه روتون به هم باز شده متاسفانه. اما دوست عزیز شما هم کم اشتباه نکردی. شما هم کم پرخاشگری نکردی. اونی که داد و بیداد میکنه تو دعوا همیشه حتی اگر حق باهاش باشه مقصره. یه کم به خودت مسلط باش. شما به مادر همسرت گفتی غلط میکنی.این یعنی چی؟؟!!!

یکم آرامش به خرج بده تا این تلاطم بخوابه. بعد سعی کن محل زندگیتو از خانواده همسرت جدا کنی. شما دیگه ...

آخر مادرشوهرم بهم گفت بچتو ازت میگیریم انقدر گریه میکنه میمیره میبریم خاکش میکنیم قبرش حاضره اونموقع پسرم 3ماهه بود

آخر مادرشوهرم بهم گفت بچتو ازت میگیریم انقدر گریه میکنه میمیره میبریم خاکش میکنیم قبرش حاضره اونموقع ...

ایشون هم مثل شما. اگر شما تو اون دعوا یکم خودت رو کنترل می کردی الان اوضاع براتون بهتر بود. یکم صبرتو زیاد کن. همسرت هم که خدا رو شکر در مقابل مادرت رفتار نامعقولی نشون نداده. این یعنی میتونی از این بحران به سلامت بگذری و زندگیتو بهتر کنی

آخر مادرشوهرم بهم گفت بچتو ازت میگیریم انقدر گریه میکنه میمیره میبریم خاکش میکنیم قبرش حاضره اونموقع ...

شوهرت نبود.اینو گفتنی؟

از. این به بعد اونام حرف زدنی تو صداشونو ضبط کن یا فیلم بگیر

چرا از اون ساختمون نمیرین؟

2706