2737
2739
عنوان

غربت من (داستان زندگیم)راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 49 پست
با این جور ادما از سر بحث و قانون وارد نشو ،چون خودشون حفظن،گریه حالیشون نیس،از سر کولی بازی در بیا ...

تحمل قیافه ش برام خیلی سخته، اما پیشنهادات خیلی خوبه.ممنونم عزیزم

من همیشه میگم مرفع بی دردی که نماز هم بخونه،کوه غروره احساس نداره الان بقیه میان و فحشم میدن اما ارت ...

دقیقا درست میگی. خیلی خوب مادرشوهرمو شناختی. خیلی مغرور و از خودراضیه. اینم بگم که من یه خواهر شوهر کوچیکتر دارم اونی که گفتم بزرگس. کوچیکه خیلی خوبه یه بار که باهاش درد دل کردم گفت منم که دخترشم نمیتونم کاراشو تحمل کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شماها خیلی خونگرم هستین من شمالی هستم اما قیافه من دقیقا شبیه اهوازی ااس،هرکی منو میبینه اولین سوالش ...

مرسی عزیزم.مادرشوهر من تهرونی اصیله  ولی از اونا که شهرستانیا رو ادم حساب نمیکنن. 

برعکس من که خیلی ساده و خاکیم با همه رو راستم ولی همش از پشت خنجر میخورم    

شما نمیتونی ایشونو تغییر بدی،شما خودتو عوض کن خانمی کن توی عمارت مادرشوهرت،خوب راه برو کم حرف بزن کم بخور بخند زیاد،کم دست به ظرفا واسه شستشو بزن و بخودت برس

جووووووواااااابببببب میده اما همیشه حوصله تو زیاد کن و بی احترامی نکن

2740
مرسی عزیزم.مادرشوهر من تهرونی اصیله  ولی از اونا که شهرستانیا رو ادم حساب نمیکنن.

من تهران بدنیا اومدم و الانم اینجا هستم اما خانوادم شمال زندگی میکنن ،با اینجور ادما از در صداقت وارد نشو در در با کلاسی وارد شو پرستیژ براشون مهمه،اصلا خوب نیس اما گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

من تهران بدنیا اومدم و الانم اینجا هستم اما خانوادم شمال زندگی میکنن ،با اینجور ادما از در صداقت وار ...

منم تهران زندگی میکنم. واقعا درست میگی. پرستیژ یعنی چجوری دقیقا؟  

من سی سالمه ولی شما معلومه حسابی پخته شدی. من هنوز خیلی خامم

شما خام نیستی مهربونی،اما این مهربونی چوبی میشه به سمت خودت،خودت چوبشو میخوری،سیاست داشته باش تا شوهرت هم پیش مامانش عزیز شه،اگه من توی شرایط شما بودم شاید بجای دور کردن شوهرم از مادرش سعی میکردم شوهرمو عزیز کنم بجای خواهرش،شما میگید خواهرشوهرت فقط تایید میکرد خب دیگه حرفی نمی مونه.مادر شوهرت کشته مرده تایید شدنه نه اینکه جلوش جبهه بگیرین تو دل برو باش نه اینکه قهر کنی چون خصلت مادر شوهرته ،دوتا ادم قهر قهرو نمیتونن کنار هم باشن،سعی کن مکمل باشی

2706