2737
2739
من هفته های اولمه فقط درد دارم بهم سیکلوژیست داده چیزی هم نگفت

حتمابه خاطراینکه انقباض رحمی دارین یه وقت سقط نشه 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
😐😑اگر خون ريزي داري بهتره استفاده كني اين چه سواليه اخه... وقتي دكترت تجويز كرده مطمئنا تاثير داره ...

خونریزی کردم ولی داخله رحمه دکترگفت پشت جفتت خونریزی کرده استراحت مطلق وشیاف این شیاف اصلاپیدانمیشه فقط یک داروخانه داشت اونم گفت ماداروهای کم یابوداریم دیگه هیچکس نداره

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=97566847]به من هیچی نگفت فقط ۳۰ تاداده گفت استفاده کن بیست روزدیگه بیاواسه سونوببینم خونریزیت کم شده یانه چون ...[/QUOTE

منم همین مشکل رو داشتم ولی خونریزیم به مرور کم شد و سر دو تا حاملگی همین مشکل رو داشتم.ولی دکتر می گفت قطع یکباره شیاف خوب نیست .سر بیست روز بری 20 تا استفاده کردی دیگه بعد که رفتی دکتر ازشون بپرس 

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....

بچه هامیشه راهنمایی کنین من بچه سیزده ماهه دارم بارداریم خداخاسته بوداین شیاف برای پسرم ضررنداره چکارکنم آخه بهش شیرمیدم وروکاغذهم نوشته منع مصرف هرچی تاپیک دراین موردزدم نتیجه نگرفتم😞

2728
[QUOTE=97566847]به من هیچی نگفت فقط ۳۰ تاداده گفت استفاده کن بیست روزدیگه بیاواسه سونوببینم خونریزیت ...

یعنی به نظرت ۳۰ تارواستفاده نکنم بعدبرم پیش دکتر چون دیدم ۳۰ تاداده 

من مقعد استفاده میکردم اگه لک بینی نداری واژینال هم عیب نداره

لکه بینی ندارم فقط عفونت واژینال دارم روکاغذش نوشته اگه عفونت واژینال دارین مقعدی استفاده میکردم

2738
نه نداره شیاف هیچ تاثیری نداره 

آحه روکاغذش چرانوشته 

خونریزی کردم ولی داخله رحمه دکترگفت پشت جفتت خونریزی کرده استراحت مطلق وشیاف این شیاف اصلاپیدانمیشه ...

منم يكي از اشناهامون كه دوستش داروخانه داشت برام گير اورد وگرنه خيلي كميابه ...تازه پنج تا اضاف اوردم اونم ايراني مارك بهوزان  دكترم بهم زنگ زد گفت ي خانمي هست خون ريزي داره واينا منم اون پنج تا رو دادم اون خانمه ...ولي برا خودم سيكولوزست استفاده ميكردم ...ولي كلا تموم كرده بودم فقط ايرانيشو داشتم دادم خانمه ...شما كدوم شهري اگر اون داروخانه داروي كمياب داره ميشه بهم معرفي من قرص برا رشد  موهام ميخاستم عروسي جاريمه ...

عزیزم دکتر هرچی گفته همون و انجام بده... 

مشکلات هرکس با دیگری متفاوته برای مین ما هرچی بگیم ممکنه برای شما مناسب نباشه.... 

من قلبم جنین هندز تشکیل نشده بود لکه داشتم، دکتر هم آمپول داد و هم شیاف واژینال. 

و تا زمانی ک لکه ادامه داشت، هم دارو رو ادامه دادم و هم استراحت کامل بودم... شب استفاده اش بهتره چون میذاری و میخوابی... 

انشاله ک زود خوب بشی، اصلا جوش و نگرانی نداشته باش، من فکر نیمرو عااایا چطور شده حالا، ولی خونسرد باش، آرامش مهمترین چیزه. 

خب وقتی دکتر داده باید مصرف کنی چی نوشته؟

خوب حالم اصلاخوب نبوددکترهم عجله داشت یادم رفت بهش بگم بچه شیرمیدم فقط سونورودیداین شیافارونوشت برام 

2706