2737
2739

سلام..پریشب گرسنه بودم و خابم برد قندم افتاده بود از صبحش که بلندشدم سر درد گرفتم تا امروز که شد ۳ روزه..چکار کنم خوب بشه خدا خیرتون بده راهکار بدین.یه طرف سرم هست سمت چپ.گاهی وقتا هم انگار نبض میزنه تو سرم..سابقه میگیرن و اینارم ندارم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افت فشار نداری؟

نمیدونم..همش که گشنمه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2728

من فشارم بیفته سردرد میگیرم

یه ذره نمک زیر زبونم میریزم فشارم نرمال بشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
آب بخور ، دراز بکش و پاهاتو ب دیوار تکیه بده ببر بالا

فایده نداره بخدا همه کاری کردم..استامینوفن استفاده کردم جواب نمیده

2738
بخور بابونه.دوش ملایم.ماساژپیشانی و شقیقه.ویکس اگه داری بزن سر میشه 

ندارم چیزی دیگه نمیشه زد

نمیدونم..همش که گشنمه

بعید نیست 

من خودم هم قندم پایینه هم فشار

یکی دو وعده پنیر یا خیارشور یا نمک بخور اکه فردا بهتر بودی همونه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

منم ۲۲ هفته هستم، تو ماه چهارم کلا پیوسته سردرد داشتم با هیچی خوب نمیشد، فقط استامینوفن معمولی میخوردم که اصلا اثری رو کاهش درد نداشت و دیگه نخوردم. من اصلا سابقه سردرد و میگرن ندارم. اما کلا یکماه مداوم یعنی ماه چهار بارداری سردرد اونم جلوی سرم داشتم و بعد از اون خودش خودبخود خوب شد. خیلی دوران بدی بود چون سردرد آدم و از پا و کار و زندگی و حوصله میندازه 

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
عزیزم گرمیجات بخور،باچیزای شیرین البته اول فشارتو بگیر بعدبخور

بارداری قبلیم فشارم بالا بود ..این یکیا اصن بهداشت تا حالا نرفتم فشار بگیرم یا پرونده درست کنم..نوشابه یکم بزور خوردم فایده نداشت

گلاب اب رو اتیشه یا چای گل محمدی بخور منم تو بارداری از هفته پونزده تا هیجده مدام سردرد داشتم با گلاب خوب میشدم.البته یه بار هم که فشارم افتاده بود دکتر گفت یه استکان قناب و یه نک قاشق نمک قاطی کنم بخورم

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.

همه اینا رو عرقیات و گرمی و شیرینی و... خوردم اصلا اثر نداشت، فقط دوش آب سرد میگرفتم برای چند لحظه خوب میشد. خدا کمکت کنه که زودتر قطع بشه

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
2706