2733
2739
عنوان

آندوسکوپی و کولونوسکوپی

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 30 پست
عزیزم میشه بپرسم چرا آندو و کلو انجام دادی؟ مشکلت چی بود منم واسه پنجشنبه باید انجام بدم 

یه مدت بود خیلی حالم بد بود مخصوصا شبا موقع خواب یهو نفسم بند میومدو تپش قلب میگرفتم خیلی دکتر رفتم ولی فایده نداشت از اونورم هموروئید دارم میخواستم لیزر کنم به دکترم گفتم یه دفعه دوتاشو باهم بنویس خیالم راحت شه، آندوسکوپی که انجام دادم دکتر گفت قارچ مری داری الان خداروشکر خیلی بهترم فقط باید رعایت کنم دوباره عود نکنه، شما برای چی میخواید انجام بدین؟ 

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
یه مدت بود خیلی حالم بد بود مخصوصا شبا موقع خواب یهو نفسم بند میومدو تپش قلب میگرفتم خیلی دکتر رفتم ...

مررسی که جوابم دادین

من یه مدته سمت چپ شکمم زیر سینه احساس گرفتگی و سنگینی میکنم

بخاطر این 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت بود خیلی حالم بد بود مخصوصا شبا موقع خواب یهو نفسم بند میومدو تپش قلب میگرفتم خیلی دکتر رفتم ...

حالا نمی دونم برم یا نه

فقط مشکلم همینه 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
مررسی که جوابم دادین من یه مدته سمت چپ شکمم زیر سینه احساس گرفتگی و سنگینی میکنم بخاطر این 

قربونت عزیزم اتفاقا منم همچین حسی داشتم ان شاء الله که میری میگن چیزی نیست❤️

2728
حالا نمی دونم برم یا نه فقط مشکلم همینه 

حتما برو ان شاء الله که چیزی نیست ولی اگه بری حداقل خیالت راحت میشه

حتما برو ان شاء الله که چیزی نیست ولی اگه بری حداقل خیالت راحت میشه

مرررسی عزیزم

انشالله

انشالله شماهم سلامتی کاملتون بدست بیاری

مرررسی عزیزم انشالله انشالله شماهم سلامتی کاملتون بدست بیاری

سلام عزیزم خوبی؟ 

رفتی آندوسکوپی؟ چیشد جوابش؟ 

2740
سلام عزیزم خوبی؟  رفتی آندوسکوپی؟ چیشد جوابش؟

سلام عزیزم

نررفتم

مامانم نذاشت برم

از اون وقت بیخیال شدم، تو این سه روزه خداروشکر حالم اوکی هست 

حالا یکم صب میکنم اگه دیدم مشکل واقعا هست میررم 

سلام عزیزم نررفتم مامانم نذاشت برم از اون وقت بیخیال شدم، تو این سه روزه خداروشکر حالم اوکی هست&n ...

عه از دست این مامانا😁

خداروشکر که بهتری ان شاء الله که اصلا احتیاج نشه بری آندوسکوپی 

عه از دست این مامانا😁 خداروشکر که بهتری ان شاء الله که اصلا احتیاج نشه بری آندوسکوپی 

ایشالله 

آره واقعا🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

سلام اندوسکپی و کلونوسکپی انجام دادی؟ سخت نبود؟ بیهوش بودی یا بی حس؟ حالت تهوع نداشتی؟

سلام بله دوتاشو انجام دادم بیهوش بودم البته زمانش خیلی کمه مثل این میمونه که یه لحظه خوابت میبره حالت تهوعم نداشتم خداروشکر 

سلام بله دوتاشو انجام دادم بیهوش بودم البته زمانش خیلی کمه مثل این میمونه که یه لحظه خوابت میبره حال ...

واسه چی رفتی ؟ من معدم پیچ میره همیشه نفخ دارم سمت چپ کمم قور قور میکنه یبوست دارم ولی از اندوسکپی میترسم😢

واسه چی رفتی ؟ من معدم پیچ میره همیشه نفخ دارم سمت چپ کمم قور قور میکنه یبوست دارم ولی از اندوسکپی م ...

اصلا ترس نداره دردم نداره یه جا برو که بیهوش کنن 

من چند وقت بود احساس تنگی نفس داشتم مخصوصا میخواستم بخوابم یهو نفسم بند میومدو تپش قلب میگرفتم خیلی دکتر رفتم ولی فایده نداشت دکتر ریه رفتم گفت چیزیت نیست ولی بازم چندجور دارو اسپری داد که اون اسپری توش کورتون داشت بدترم کرد آخرسر خودم رفتم دکتر گفتم برام آندوسکوپی بنویسه وقتی انجام دادم دکتر گفت معدت مشکلی نداره ولی مری ت قارچ داره که خداروشکر بعداز مصرف داروها خیلی بهتر شدم

2706