2726

جفتش بی هوشی هیچ استرسیم نداره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اندوسکوپی انجام دادم اصلا درد نداره ده دقیقه هم طول میبره انگار تواون دنیا نیستی اصلا یه جور بیهوشی نصفه نیمس

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
شوهرم با بیهوشی بود وقتی چشم باز کرد فکر کرد هنوز براش انجام ندادن ولی من بدون بیهوشی بودم خیلی هم س ...

من خودم دوسال پیش کولونوسکوپی انجام دادم مثل خواب چند دقیقه ای بود اصلا چیزی نفهمیدم ولی اینبار با آندوسکوپیه میترسم

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
من اندوسکوپی انجام دادم اصلا درد نداره ده دقیقه هم طول میبره انگار تواون دنیا نیستی اصلا یه جور بیهو ...

وای تا انجام ندم همش ترس داره بدنم خدا کنه راحت باشه

وای تا انجام ندم همش ترس داره بدنم خدا کنه راحت باشه

اصلا نترس من بعدش که بلند شدم گفت باید یکم بشینی ممکنه حالت بد شه ولی من رفتم بازار لعنتی😂😂😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
اصلا نترس من بعدش که بلند شدم گفت باید یکم بشینی ممکنه حالت بد شه ولی من رفتم بازار لعنتی😂😂😂

ای جان😂خوش به حالت منم یه سری با جاریم رفتیم دندونپزشکی دوتامونم دندونامونو کشیدیم بعد با اون قیافه رفتیم بازار خیلی کیف داد😅

آندسکوپی خیلی خیلی از کلونوسکوپی راحت تره و بی عوارض 

خدا خیرت بده آرومم کردی دیروز کلا از صبح فقط دارم مایعات میخورم معده درد گرفتم دیگه خداکنه زود بگذره تموم شه بره

ای جان😂خوش به حالت منم یه سری با جاریم رفتیم دندونپزشکی دوتامونم دندونامونو کشیدیم بعد با اون قیافه ...

نه واقعا ترس نداره اصلااا شاید چون دوتاش باهمه یه یه ربع بی حال باشی ولی بعدش حالت خوبه خوبه

نه واقعا ترس نداره اصلااا شاید چون دوتاش باهمه یه یه ربع بی حال باشی ولی بعدش حالت خوبه خوبه

ممنون که جواب دادی عزیزم من کلا سر هرچیز کوچیکی استرس میگیرم 

چقد طول میکشه؟ شما انجام دادین؟ 

بله نمی دونم بی هوش بودم ولی فک نکنم سر جمع ۴۰ دقیقه بیشتر بشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
ممنون که جواب دادی عزیزم من کلا سر هرچیز کوچیکی استرس میگیرم 

عزیزم میشه بپرسم چرا آندو و کلو انجام دادی؟

مشکلت چی بود

منم واسه پنجشنبه باید انجام بدم 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
2706