2737
2739
عنوان

فکراتونو بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 57 پست
فکرنکنم لازم باشه تمامشا بفروشی که،البته من نمیدونم شما چقدر طلا داره ولی به همسرت بگو اگه میشه تمام ...

اخه من‌طلاهای خورد ندارم یه نیم سته و یه سرویس اگر بفروشم هر تیکه چهار تومان میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا میترسم اگر همسرم حمایتم نکنه؟من انقدر از این شاخه ب اون شاخه پریدم ک هیچ کس باورش نمیشه من ب جای ...

پس اگه اینجوریه نفروش

عجله نکن 

سعی کن کم کم پس انداز کنی مثلا چهار پنج ماه دیر نمیشه که

اون وقت اگه کم اومد و واجب شد بفروش

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

عزیزم من بودم میفروختم ....چه لزومی داره طلا داشته باشه اما دنبال هدفت نری و چند سال بعد حسرت بخوری ...دنبال حال خوب خودت باش ..‌.الان که مشکلی وجود نداره هروقتم بوجود بیاد ان شالله فکر حل اون مشکل میفتی...در باب جواب اونا که میگن بزار برا مشکلی چیزی .‌‌‌در ضمن مگه میشه از این همه ذوق و علاقه پول در نیاورد ...ان شالله نقاش بشی میتونی تابلوهاتو بفروشی و دوباره طلا بخری....کلا طلا دردسره مردم گرسنه اند و خیابان ها بی امنیت ....برو دنبال حال خوبت

2731

یکی از اطرافیان من طراحی یاد گرفت و الانم کلی تابلو میکشه و پاشاژا و مغازه های معروف ازش میخرن و کلاس آموزش میذاره تو خونش و شاگردای زیادی داره،چون شنیدم واقعا کارش خوبه و واسش درآمد داره این کار

بخاطر درآمدش نمیخوام بخاطر علاقه است من دیوانه وار میمیرم‌برای نقاشی کردن زندگیم نقاشیه 

ببین عزیزم واسه رشته ای مثل نقاشی علاقه کافی نیست

استعدادم میخواد

داری استعدادشو؟؟

دوم پشتکار عجیبی میخواد هنر

داری؟؟

آخه میگی از این شاخه به اون شاخه زیاد میپری

اگه جواب جفت سوالام بله ست

خب بفروش

بله ی محکم البته

نه با شک

2740
ببین عزیزم واسه رشته ای مثل نقاشی علاقه کافی نیست استعدادم میخواد داری استعدادشو؟؟ دوم پشتکار عجی ...

من توی نقاشی کردن نخبه ام و زبانزد خاص و عام چندین بوم کشیدم و کار آبرنگ انجام دادم همه مربیای طراحیم بهم تاکید کردن ک ول نکنم‌ پشتکار نقاشی دارم اما بقیه کار ها نه...

ببین عزیزم واسه رشته ای مثل نقاشی علاقه کافی نیست استعدادم میخواد داری استعدادشو؟؟ دوم پشتکار عجی ...

من از این شاخه ب اون شاخه میپریدم‌ک علاقم ب نقاشیو پنهان کنم و جایگزین کنم گفتم‌ک اعتقاد دارم علم لاینفعه نقاشی برای همین سمتش نرفتم الان نمیتونم جلوی خودمو بگیرم چون ایمان اوردم برای نقاشی کردن ساخته شدم 

2706