2737
2739
عنوان

فکراتونو بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از این شاخه ب اون شاخه میپریدم‌ک علاقم ب نقاشیو پنهان کنم و جایگزین کنم گفتم‌ک اعتقاد دارم علم لا ...

اتفاقا کسانی که از این شاخه به اون شاخه پریدن ادم های موفقی بوده و هستن چرا که برای خودشناسی و علایق خود دایما در تلاش بوده اند و هیچگاه به یک چیز که رضایت براشون نداشته تن ندادن و جرات و جسارت شروع مجدد داشته اند ..‌بر عکس همه من از این شاخه به اون شاخه پریدن رو اینطور برداشت میکنم ان شالله موفق باشی .

منم کلی پول از مامانم قرض گرفتم که میخوام یروزی پسش بدم🤣

🤣🤣🤣🤣من همسرم حساسه از وقتی عقد کردیم حق نداشتم از مامانم پول بگیرم باید هزینه هامو ب همسرم میگفتم و الا ناراحت میشد وقتی قرص میکنم و پس نمیدم ناراحت میشه خودش میده اما اگر مامانم هدیه بخره و ...قضیش فرق میکنه کلا دوست نداره ازکسی جز خودش پول بگیرم الحمدلله همه جوره هم تلاششو میکنه اما خب بنده خدا شهریش کمه

2728
اتفاقا کسانی که از این شاخه به اون شاخه پریدن ادم های موفقی بوده و هستن چرا که برای خودشناسی و علایق ...

فدات بشم رفیق گلی...من همسرم خیلی دعوام میکنه بخاطر ازاین شاخه ب اون شاخه پریدن میترسم وارد نقاشی بشم و ادامه ندم و همسرم ناراحت تر بشه اما شک ندارم ک ادامه میدم چون تجربه نقاشی کردن داشتم و هیچوقت سیر نشدم ❤

2740
فدات بشم رفیق گلی...من همسرم خیلی دعوام میکنه بخاطر ازاین شاخه ب اون شاخه پریدن میترسم وارد نقاشی بش ...

عزیزی ....شما مبتونی .... بسم الله کن ...‌همه چی فراهم میشه ان شالله ...‌پیش بسوی موفقیت 😗⚘