2733
2739
عنوان

خیلی از آدما دلگیرم

317 بازدید | 34 پست

شما وقتی تو این موقعیت گیر میفتین و از زمین و زمان ناراحت میشین چکار میکنید ؟ وقتی ب گذشته و حالم می نگرم می بینم خیلی ناحقی ها در حقم شده و داره میشه انگار کسی منو دوس نداره اخه چرا مثل ابر بهاری دارم میبارم😔😔😔

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببخشید اسی 

دوستان خواهش میکنم ازتون عاجزانه گزارش بزنید تاپیک اخرم بترکه اینم لینکش قضیه ابرو و حیثیتی هس😞😞

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2999092/دوستان-من-همه-نظراتتونو-نتونستم-بخونم

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم بهم بد کردم

ولی وقتی یه شب خوب فکر کردم دیدم خودمم بدی کردم

پشت سر مردم حرف زدم

ابرو بردم

دل شکوندم

ادم مولدار رو خواستم و فقیر رو پس زدم

خلاصه دنیا اینه

بی رحمه باید سوخت و ساخت

فقط پدر و مادر

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738
سه راه حل برای هر مشکلى وجود داره: بپذیرش، تغییرش بده، رهاش کن. اگر نمیتونی بپذیری، تغییرش بده. ...

میشه واقعا؟؟؟

منیکه پسرمو از دست دادم چجوری رهاش کنم؟؟😔😔😔

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

منم مثل توام. دنیا و آدماش با من سر جنگ دارن. اینقدر بدبخت شدم که هر ننه قمری نصیحتم میکنه. خسته ام. شبا نمیتونم بخوابم. توی روز هم پسرم خیلی شیطنت میکنه. خدا حفظش کنه میدونم که همبازی نداره

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
فقط استغفار بگو خيلي خوبه 

میگم انشاالله فرجی شه 😔😔

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2706