2733
2739
عنوان

بچه ها ممکن اینا نشونه بارداری باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 95 پست

سینه درد.اینکه سرت گیج بره همش بخوای بخوای اینارم داری

☝👚✌

👟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😢

عزیزم ناراحت نشو.اون خانوم خودشم منتظره...امیدوارم دامن هردوتون سبز بشه.دو سال زمان زیادی نیست گلم

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2728
چقد راحت ته دلو خالی میکنی....میتونستی ب جای تو ذوق زدن یه الهی آمین بگی....

عزیزم منم خودم دوساله منتظرم انشالله که باردار باشه استارتر عزیز ولی من خودم نظرم اینه امید واهی به کسی دادن خوب نیس خودم تاحالا چند بار امیدم نا امید شده میدونم چقدر درد داره امید ادم ناامید بشه به خاطر همین واقعیت خودمو گفتم دروغ که نگفتم

عزیزم ناراحت نشو.اون خانوم خودشم منتظره...امیدوارم دامن هردوتون سبز بشه.دو سال زمان زیادی نیست گلم

توکل به خدا ، خدا چشم هیچ زنی رو منتظر نزاره ....🙏🙏🙏🙏الهی آمین 

ممنونم ازت 🌺 مهربون

جان به فدای انکه ناپیداست...
2740

حتما نباید همه ی علائمارو داشته باشی عزیزم.بعضی از علائمای ببارداری کم کم با بالارفتن سن بارداری شروع میشه.مثلا من اوایل فقط گر گرفتگیو سینه درد داشتم.تا ۲ماه هیچیز دیگه ای نبود.اما از ماه دوم ب بعد هیج علائمی نمونده بود ک من تجربه نکرده باشم.خیلی حاملگی بدی داشتم

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
حتما نباید همه ی علائمارو داشته باشی عزیزم.بعضی از علائمای ببارداری کم کم با بالارفتن سن بارداری شرو ...

میدونی ادم وقتی منتظر مثل حضرت حضرت یعقوب همش دنبال یه نشونه از یوسفش هست ..

ما منتظر ها هم دنبال کوچکترین نشونه ایم....

خداروشکر که خداوند شمارو لایق مادر شدن دونستم عزیزم 💓

جان به فدای انکه ناپیداست...
عزیزم منم خودم دوساله منتظرم انشالله که باردار باشه استارتر عزیز ولی من خودم نظرم اینه امید واهی به ...

میدونم عزیزم.امیدوارم دامنت سبز بشه.تاپیکاتو دیدم.خدا ب هردوتون یه بچه ی سالم بده انشاالله.منظورم این بود ک حتی تجربه ی تلختم نگو ته دلش خالی نشه.انشاالله ک باردار باشه.توهم همینطور گلم