2737
2739
عنوان

بچه ها ممکن اینا نشونه بارداری باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 95 پست

فردا بیبی چک رو بزن وبا دیدن دوتا خط حالشو ببر

تبریک

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم ندارم ، دو سال منتظرم هر ماه همش دنبال یه نشونه ام 😔

دوست عزیز بش فکر نکن میدونم خیلی سخته هرموقع خواستی فکرکنی اهنگ گوش کن و با یه چیزی اروم شو فکرکردن و حرص خوردن و استرس باعث میشه حتی اگه تخمک و اسپرم ملاقات کردن لانه گزینی اتفاق نیوفته

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
راست میگه منم ماه قبل همین علائم و داشتم به خصوص که ترشحات لوسیونی خیلی زیاد شده بود گفتم صد در صد ب ...

چقد راحت ته دلو خالی میکنی....میتونستی ب جای تو ذوق زدن یه الهی آمین بگی....

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
یا علی بن موسی رضا 🌹😢😢😢

ایشالله بارداری عزیزم.امام رضارو به پسرش جواد قسم بده بهت کمک کنه

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738
دوست عزیز بش فکر نکن میدونم خیلی سخته هرموقع خواستی فکرکنی اهنگ گوش کن و با یه چیزی اروم شو فکرکردن ...

سرم. خیلی گرم میکنم ولی چکنم که نزدیک پریودم میشه ثانیه شماری میکنم ..

جان به فدای انکه ناپیداست...
😭😭😭😭یعنی میشه دوستم ؟؟؟  حتی اگه باردارم نباشم حرفت حس خوبی بهم داد

😊😊😊😊😊

با کریمان کارها دشوار نیست انشالله خبرهای خوشتو واسم ریپلایی کن 

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
عزیزم 😢😢😢😢 کاش بشه ..

میشه چرا که نه.....

الان اندازه یه دونه کنجده که نشسته تو دلت