2737
2739
عنوان

کیا رو می شناسید ک بعد از طلاق تونستن خیلی موفق باشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 55 پست
چي شدن ؟ 

دوستم سنتي ازدواج كرد، بعدش فهميد پسره شيشه ميكشه و دختر بازي ميكنه.١سال باهم زندگي كردن ديد نميشه طلاق گرفت.بعدش سركار ميرفت،سه سال بعد تو كار يكي از همكاراش داداشش رو معرفي كرد بهش كه اونم جدا شده و انگليسه.خلاصه چند ماه در ارتباط بودن بعدم پسره دوماه اومد  ايران آشنا شدن و مشاوره رفتن بعدم خواستگاري و ازدواج.الانم انگليسه از شوهرشم راضيه

مورد ديگه ١٥سال پيش جدا شد يك پسر ١٠ ساله داشت كارمند بانك بود، پسرش كه ١٦سالش بود با يك آقايي ازدواج كرد اونم يك پسر داشت همسرش فوت كرده بود.

مورد سومم دوساله جدا شده اول يكم افسرده بود بعد رفت مشاوره بهتر شد، طبقه پايين خونه پدرش زندگي ميكنه، كار پيدا كرد ميره سر كار، روحيه اش كه خيلي خوبه يك دختر ٥ساله هم داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر سابق من میخواست دوباره ازدواج کنه، یه چند ماه سر این مسئله با هم درگیر بودیم، آخرش دیدم کوتاه ن ...

چه خوب خيلي عاليه خوشبخت شي 

قانون جذب بهم معرفي ميكني كانال داره ؟ منم خيلي عقبم از زندگي بايد خودم برسونم به بالا  چشم شوهرم كور شه 

hair coloris ~ hair keratin 
2728
چه خوب خيلي عاليه خوشبخت شي  قانون جذب بهم معرفي ميكني كانال داره ؟ منم خيلي عقبم از زندگي باي ...

خواهر گلم خودتو نباز

مطمن باش حتي اگه اطرافيان برا طلاق يك مدت سرزنشت كنن بعده چندماه برا اونا هم عادي ميشه

مخصوصا وقتي ببينن فعال و موفقي

چه خوب خيلي عاليه خوشبخت شي  قانون جذب بهم معرفي ميكني كانال داره ؟ منم خيلي عقبم از زندگي باي ...

این سایتُ ببین. توش آدرس کانال تلگراام و اینستاگرام هم داره. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دوستم سنتي ازدواج كرد، بعدش فهميد پسره شيشه ميكشه و دختر بازي ميكنه.١سال باهم زندگي كردن ديد نميشه ط ...

خيلي خوبه خوشبخت شن 

منم دوست دارم تلاش كنم موفق شم از زندگي عقب افتادم استعداد ارايشگري دارم عوضي نذاشن دنبالش برم دانشگاه بودم كاري كرد انصراف دادم عقب موندم از همه چيز ٢٩ سالمه ميتونم به نظرت ؟ 

2740

البته عزیزم اینم در نظر داشته باش که برای خودت و آرامش خودت و پیشرفت خودت تلاش کنی و زندگی کنی، نه برای انتقام از دیگری. فکر کردن به آدمی که باعث آزارت شده ، خودش آزاردهندس ، یه جورایی سوهان روحه... 

امیدوارم خیلی زود به آرامش برسی که هیچ چیزی توی این دنیا قشنگ‌تر از آرامش توأم با شادی نیست.  

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
خيلي خوبه خوشبخت شن  منم دوست دارم تلاش كنم موفق شم از زندگي عقب افتادم استعداد ارايشگري دارم ...

اره بابا مگه ٢٩ سن بالاييه؟!

من ٣٠ سالمه مجردم دختر🤣

اتفاقا برو دنبال آرايشگري درامدش خوبه محيط كارشم راحته

منت هيشكي بالا سرت نيست رشد ميكني و موفق ميشي به اميد خدا

اره بابا مگه ٢٩ سن بالاييه؟! من ٣٠ سالمه مجردم دختر🤣 اتفاقا برو دنبال آرايشگري درامدش خوبه محيط ك ...

🥺  نه من فكرم بهم ريخته 

اينقدر اين  عوضي زده تو سرم فك ميكنيم خيلي بدبختم به خدا