2726

من نقطه  اخر رسيدم  مشكلات زياده نپرسيد بخوام بگم چند شب طول ميكشه اما چشم چرون سابقه خيانت داره دست بزن بد دهن با خانواده خودش قهر خانواده من قهر  معتاد شده  خيلي پست شده امشب زد تو گوشم بي حس شده ... 

من فردا اولين جلسه مشاوره طلاق هست بعد مخوام برم خونه بابام تهران چون عصبي ميشه ميزنه !!  

کیا رو می شناسید ک بعد از طلاق تونستن خیلی موفق باشن روزاي بعد طلاق مخوام بدونم !! 

hair coloris ~ hair keratin 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تقریبا دوربریام هر کس طلاق گرفته خوشبخت شده

یکیشون  با عشقش ازدواج کرد  پسر معتاد و هیز   طلاق گرفت الان با  خلبان ازدواج کرده و سه تا بچه داره  خوشبخته

یکی دیگه  با عشقش ازدواج کرد  پسره مالی نبود  طلاق گرفت با یکی دیگه ازدواج کرد الان هم خوشبخته

هر چی به ذهنم میاد ماشالله موقعیتشون خوبه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

دخترخالم همسرش یه ادم معتادو مفنگی بود که فقط صبح تاشب تو خونه خواب بود ولی این طفلی بخاطر حفظ اابرو طلاق نمیگرفت جالبه شوهرش پسرعمش بود بعد دوسال پسره خودش انداخت رفت اینم از سر ناچاری طلاق گرفت بعدش با یه آقایی که اونم خانومشو طلاق داده بود ازدواج کرد شوهرش از خوبی و معرفت و آقایی هیچی کم نداره الانم یه پسر دارن و خیلیم خوشبختن خداروشکر😍😍😍طلاق برا هرچیز بیخودی اشتباهه مخصوصا وقتی پای بچه درمیونه ولی بعضی وقتا واقعا واجبه 

ميگي برام ممنون

بله

رفت ادامه تحصیل داد آی تی

یه پسرمجرد مهندس وباشرایط عالی ون خواهرمم کارمند شرکت شد دیدتش وچندین سال باهم بودن واومدخواستگاری ومتناسب باعقیدش بود ازدواج کردن ورفتن ازایران البته خواهرم یه پسرکوچیکم داشت

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
بگو واسم ممنون

همسر سابق من میخواست دوباره ازدواج کنه، یه چند ماه سر این مسئله با هم درگیر بودیم، آخرش دیدم کوتاه نمیاد جدا شدم. اون موقع هم پسرم 5 سالش بود. همون موقع‌ها هم با قانون جذب آشنا شدم، خیلی از لحاظ روحی بهم کمک کرد. تونستم روحیمو حفظ کنم، پسرم هم پیش خودمه، با همین قانون جذب دقیقا زمانی که قیمتا شروع به افزایش کرد تونستم خونه بخرم و خیلی به گرونی نخورم. و باز با همین قانون جذب بعد از چند ماه همسری که دوست داشتم به لطف خدا سر راهم قرار گرفت و الآن دوباره ازدواج کردم. خدا رو هزاران بار شکر میکنم. از هیچ چی هم ناراحت نیستم، حتی از ازدواج سابقم هم ناراحت نیستم چون تجربه بسیار خوبی بود برای اینکه یاد بگیرم بعد از این چطور باید زندگی کنم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دخترخالم همسرش یه ادم معتادو مفنگی بود که فقط صبح تاشب تو خونه خواب بود ولی این طفلی بخاطر حفظ اابرو ...

بچه ندارم خيلي تلاش كردم اما نميشه فقط خودم دارم نابود ميشم 

hair coloris ~ hair keratin 

یکی از آشنا ها تو دوران عقد طلاق گرفت شوهرش زیاد جالب نبود الان ازدواج کرده شوهرم خیلی خوبه و تازگیا معروفم شده

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706