2737
2734
عنوان

گوشی مخفی

293 بازدید | 29 پست

امروز ماشینو از شوهرم گرفتم برم جایی شوهرم که پیاده شد صندوق عقبو باز کرد از تو کیفش گوشی قدیمیشو برداشت و بعد رفت منم از تو آینه میدیدمش

گوشی قبلیش اندروید نیست 

از همون موقع فکرم درگیرشه

الانم خونه مامانم هستم از رو جیب شلوارش گوشی معلومه 

چیکار کنم؟

ازش بپرس

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مخفی بود الان تو جیبش نبود 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

شب خوابید بررسی بنما

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
آخه این همه مدت اصلا ازش استفاده ای نمیکرد

خو بهش بگو ی لحظه بده کارش دارم

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
2738
الان ازش بپرسم یا بمونم وقتی خوابید برم نگاه کنم؟

نه از خودش بپرس  من بهت اطمینان میدم چیزی نیست 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706