2737
2739
حتی زمان پیامبر صلوات الله علیه هم اگر چیزی مانع وضو براشون بوده باشه وضعشون باطل بوده اما چیزی مثل ...

ممنون  

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
من خودم متخصص حدیث هستم ، کسی که متخصص باشه میتونه تشخیص بده کدوم حدیث محکم تره و هیچ شکی توش نیست

لطفا سوال بعدی منم بخونید چون جواب های هرکدوم با نوع خاصی هست جواب دوست قبلی کاملا قانع کرد منو بی زحمت ممنون میشم بازم راهنماییم کنید

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اف شدین من رفتم دیگه فعلا دوستان 

باشه ممنونم عزیزم و سوال بعدیم اینکه مم یه‌بار یکی اومد و گفت میتونید سوالات شرعی تونو بپرسید‌...و م ...

خب  اصلا پیامبر ما عرب زبان هست واینکه سوره هایی که ماتوی نماز میخونیم هر کلمش سر و رازی داره که به هیچ زبان دیگه ای نمیتونی اون عظمت خدارو  وحق مطلب رو ادا کنی 

وهمچنین حروف مقطعه ای که توی قرآن اومده دیدی نوشته مثلا الم یا کهعص اینا حتی معنیش به فارسی هم نوشته نشده کسی معنیش رو نمیدونه یک سِر رمزی هستش بین خدا و امام زمان هست 

در آخر زبان عربی خیلی غنیه و به هیچ زبان دیگه ای نمیشه خدارو اونجور که باید توی نماز ستایش کرد

میتونی بعد نماز با هر زبانی با خدا صحبت کنی ولی سوره هارو باید به زبان عربی بخونی به دلیلی که گفتم 

انشاءالله که به جوابت رسیده باشی

2731
باشه ممنونم عزیزم و سوال بعدیم اینکه مم یه‌بار یکی اومد و گفت میتونید سوالات شرعی تونو بپرسید‌...و م ...

اون شخص اشتباه کرده که تو جمع اینطور گفته و شما آفرین که به دنبال جواب سوالتون هستین اما ما به هر زبانی که میخوایم میتونیم با خدا صحبت کنیم اما تو نماز یک دلیل اینه که دقیقا همونی رو بخونیم که خدا برای پیامبر خواسته و یک دلیل هم شاید اینه که اگه به زبان مادری گفته بودن بخونیم تا الان نماز یه عالمه تغییر می‌کرد اما الان دقیق همون الفاظ بهمون رسیده و با دیدن ترجمه دقیقش دقیقا می‌فهمیم داریم چی میگیم ، یکی هم این که دین اسلام برای همه دنیا اومده و درستش اینه که همه مسلمونها با هم یک زبان داشته باشن و یک اتحادی بین همه باشه ، در نهایت هم اگه بررسی کنیم می‌بینیم که متخصص های زبان گفتن عربی خیلی زبان دقیقی هستش و قطعا تو عربی منظور ها بهتر منتقل میشه ، اینطوری منظور اذکار رو خودمون بهتر میفهمیم و بهتر هم میگیم به خدا ، 

حالا تو زندگی روزمره مردم هزاران چیز جدید یادمیگیرن و از الفاظ جدید استفاده می‌کنند این هم مثل همونه که هر کس میتونه یاد بگیره ، قطعا خدا خواسته همه ی مسلمونها بهتر پیشرفت کنند ، ان شاءالله موفق باشید ، نیتتون خوبه خداروشکر،  ان شاءالله خود خدا کمکتون میکنه

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

عزیزم چرا این سوالات شرعیو از دفتر مرجعتون نمیپرسین؟ همه ی کسایی ‌که اینجا نظر میدن علم ندارن و هرچی بخوان میگن دوراز جون همه. شما شرایطتت خاصه ممکنه اجازه بدن اگر کلا درنمیاد.باز بپرس خیالت راحت شه

2740
واقعا،فک میکنی کی این حسو در خانما به جود آورده هیچ کس جز مافیای لوازم آرایش که فقط منافع خودشون وسو ...

میری خیابون مردم مثل هم شدن همه ی ارایش ی روز ابرو باریک مد میشه ی بار ابرو پهن ی بار موی شرابی ی بار مش

اون شخص اشتباه کرده که تو جمع اینطور گفته و شما آفرین که به دنبال جواب سوالتون هستین اما ما به هر زب ...

مگمونم جواب شماهم بسیار قابل قبولم شد اما طرف نمازم رو درست ندونست....و این منو ناراحت کرد...چون جوابم رو نتونست مثل شما و دوست عزیزمون اینقدر قشنگ و واضح و بادلیل بیان کنه ممنون

مگمونم جواب شماهم بسیار قابل قبولم شد اما طرف نمازم رو درست ندونست....و این منو ناراحت کرد...چون جوا ...

بله درسته متاسفانه بعضی بنده های خدا رفتار اشتباهی می‌کنند در حالی که خود خدا و اهل بیت علیهم السلام خیلی با ما مهربون تر هستند .

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز