2733
2734
خب ببین این دیگه به ایمان خو شخص ارتباط داره وقتی خدا گفته با لاک وضو قبول نیست ومانع هست چرا باید ا ...

اصلا چی باعث شده خانما خودشون رو بدون لاک و آرایش زشت ببینن؟مگه مجبورن به خاطر این چیزا خودشونو قانع کنن که غسل با لاک درسته😂

اصلا درک نمیکنم

کاربری دست دونفره
احکام فقط از پیامبر نیست بلکه از ائمه هم نقل شده و ائمه علیهم السلام هم از پیامبر نقل کردن و ائمه و ...

ایشون قیمه ها رو میریزن تو ماستا

بله ما حدیث جعلی تا دلتون بخواد داریم متاسفانه ولی دیگه در مورد وضو و نماز نه

کاربری دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا کلا به نظرت من لاک بزنم غسلم قبوله؟ وسواس دارم متاسفانه 

وسواس رو کنار بذارید ، موقع غسل و وضو لاکتون رو پاک کنید و بعدش بزنید اشکالی نداره

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
اصلا چی باعث شده خانما خودشون رو بدون لاک و آرایش زشت ببینن؟مگه مجبورن به خاطر این چیزا خودشونو قانع ...

واقعا،فک میکنی کی این حسو در خانما به جود آورده هیچ کس جز مافیای لوازم آرایش که فقط منافع خودشون وسود آوریشون میبینن

2731
ایشون قیمه ها رو میریزن تو ماستا بله ما حدیث جعلی تا دلتون بخواد داریم متاسفانه ولی دیگه در مورد وض ...

من خودم متخصص حدیث هستم ، کسی که متخصص باشه میتونه تشخیص بده کدوم حدیث محکم تره و هیچ شکی توش نیست

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
واقعا،فک میکنی کی این حسو در خانما به جود آورده هیچ کس جز مافیای لوازم آرایش که فقط منافع خودشون وسو ...

دقیقا.همه این حس رو دارن که وای اگه مثل بقیه نباشم بیچاره ام عقب موندم .

کاربری دست دونفره
میشه اگه شماهم جواب منو میدونید پاسخ بدین من خیلی زیاد خدارودوسدارم اما واقعا برای من سواله 

چی سواله؟

من خودم متخصص حدیث هستم ، کسی که متخصص باشه میتونه تشخیص بده کدوم حدیث محکم تره و هیچ شکی توش نیست

بله درسته قابل تشخیصه 

از خود امام صادق اگه اشتباه نکنم نقل شده که هر حدیثی که با عقل جور در نیومد بدونید که از گفته های ما نیست.

کاربری دست دونفره
چی سواله؟

خوندین لایک کنید سریع پاککنم این مسئله منو آزار میده واقعا نمیخام کسی هم گمراه بشه

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
نه مثلا میگم اینا دوره پیامبرنبود  الان فرق کرده میگم زمان پیامبر حنا بود که اونو هم درست می‌دو ...

خب حنا اصلا مانعی اینجاد نمیکنه  مثل رنگ مو که مانعی ایجاد نمیکنه مقایستون اشتباهه عزیزم

ولی لاک و کرم پودر و...از موادی ایجاد شده که مانع ایجاد میشه وآب به پوست نمیرسه

جواب دادم عزیزم

مممنونم الان میخونم 

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
عزمزمه یه سوال ذهنم رو درگیر کرد خوب الان زمان پیامبر لاک و زینت اینطوری نبوده اما حنا بوده خب حنا ...

حتی زمان پیامبر صلوات الله علیه هم اگر چیزی مانع وضو براشون بوده باشه وضعشون باطل بوده اما چیزی مثل حنا فقط رنگش میمونه و جرم نداره پس باز هم آب به پوست میرسه و وضو باطل نمیشه ، الان هم احکام فرقی با زمان پیامبر صلوات الله علیه نداره اما این که گفتین هدف ارتباط با خداست بله درسته اما خود خدا انسان رو جوری آفریده که صلاح دونسته که تو یه سری شرایط حتما به کل بدن آب برسه ، ما حکمتش رو نمیدونیم اما شاید با این کار آرامش به بدن برمیگرده پس این کار قطعا به نفع خودمونه که خدا گفته و به رابطمون با خدا کمک میکنه و در نهایت هم زینت فقط لاک زدن یا کاشت ناخن نیست ،الان به عالمه زینت های دیگه هم هست و همچنین ناخن مصنوعی موقت هم هست که کسی برای شوهرش بذاره یا بعضی لاک ها هستش که به راحتی پاک میشه 

خب حنا اصلا مانعی اینجاد نمیکنه  مثل رنگ مو که مانعی ایجاد نمیکنه مقایستون اشتباهه عزیزم ...

جواب شما منو قانع کرد چواب بالاتری که دادین ممنون اگه انلاینین لطفا پست بعدی‌ام جواب بدین 

2706