2733
2734

سلام عزیزان

من الان دوتا ناخون شصت پام افتاده نمیشه ک خالی بمونه خیلی زشته تابستونم هست 

شوهرمم هی میگ زشته زشته بکار اما دلم پیش غسل و نمازم میمونه 

الان ناخون بکارم غسلم چی میشه ؟🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم قبوله مهم نیت و باتنته نه ناخون  واقعن خدا ب این بزرگی به این چیزا اهمیت میده؟

من یه لاک میخوام بزنم میگم نکنه غسلم قبول نباشه 😑 (نماز نمیخونم)

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

روی گوشت فکر نکنم بشه کاشت زد

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
عزیزم قبوله مهم نیت و باتنته نه ناخون  واقعن خدا ب این بزرگی به این چیزا اهمیت میده؟

خب اصلا بدون وضو نماز بخونه ، نمازم فارسی یا انگلیسی بخونه ، خدا که اهمیت نمیده !! 

اینی که این سوالو میپرسه مسلمانه و مقید به اداب دینی خودشه

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏

عزیزم چرا از خودت فتوا صادر میکنی؟ به بزرگی وبخشندگی خدا که شکی نیست ولی هرچیزی احکام خودشو داره 

اگه ناخنت افتاده بکاری نمازت قبوله عزیزم من از یکی شنیدم

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

جالب بود حرفتون!

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍