2733
2734
عنوان

خودکشی...مادر

1120 بازدید | 20 پست

بچه ها مشکله من شاید مشکل خیلیا باشه مامانه من ادمیه ک از نظر بقیه ی ادمه کاملا منطقیه ولی رفتارش تو خونه اصلا خوب نیست مثلا تو خونه میام داداشمو بوس میکنم میگ ولش کن بیماره روانیه یا ۲۴ساعت به من غر میزنه غذا املت درست کرده میگم ای ماش ی چیزه بهتر بود میگ ب جهنم ب درک زهر بخوری نخوری و اینم بگم ی دختر دایی دارم عاشقانه دوستش داره اسمشو بدونه جان صدا نمیکنه و همیشه پشتشه و پیش همه میگه من اونو از بچم بیشتر دوست دارم خلاصه مامانای بقیه رو میبینم ک چنان پشت دخترشونن حسرت میخورم از ته دل میگم یعنی میشه چنین مادری باشه ؟بعضی وقتا انقدر تحت فشارم ک میگم خب تیغ چند ثانیس میمیرم راحت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامان منم 500 به خاطر خراب شدن ماشینمون ازش گرفتم امشب گفته می خوام می دونه هیچی ندارم یعنی دلم می خواد خودمو بکشم 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

ببین من مادرم، آدم خوبیه، با من هم خوب بوده. اما کلا یه اخلاق خاصی داره. برادراش و بچه های برادرش رو از همه بیشتر دوست داره. مطمئنم اگه قرار باشه من بمیرم یا برادرش، من رو ترجیح میده فدا کنه تا اونا زنده بمونن. همیشه هم نظر و انتخابای زندگی مجردیم با مادرم بوده. اما در حق من هم بدی نکرده، جز اینکه همیشه فکر میکردم واقعا مثل بقیه اون حس مادری رو نسبت بهم نداره....نهایت اینکه الان خودم مادرم. ۱۰ ساله متاهل هستم و مستقل، خودم یه دختر یک ساله دارم که عاشقشم و از زندگی لذت میبرم...میخوام فقط اینو بگم که زندگی همیشه یک شکل نمی مونه. حرف تیغ و این چیزا نزن

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2740

عزیزم چند سالته 

سعی کن ی مشاور بری راهکار مقابله بگیری با اخلاقش 

درستو بخونی کار کنی 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
بدتر از مامان من جایی نیس الانم به خاهرم گفته من بخام جدا بشم خونه من نیاد فقط خاهرمو دوس داره امروز ...

الهی بمیرم برات درکت میکنم عزیزم منم مامانم داداشمو خ بیشتر از من دوست داره

مامان منم 500 به خاطر خراب شدن ماشینمون ازش گرفتم امشب گفته می خوام می دونه هیچی ندارم یعنی دلم می خ ...

درکت میکنم عزیزم ولی اخه میشه اسم مادر گذاشت روش؟

ببین من مادرم، آدم خوبیه، با من هم خوب بوده. اما کلا یه اخلاق خاصی داره. برادراش و بچه های برادرش رو ...

مادره منم راضیه من بمیرم ولی بچه برادرش ی مو از سرش کم نشه من یادم میاد۴.۵سالم بود ی جا خودکار رنگی میفروختن کلی گریه کردم برام بخر ی بسته همه رنگاشو خرید خوشجال شدم گفتم اخ جون بعد گذاشت کیفش گف برا دختر داییته در حالی ک وضع مالیمون جوری نیس ک نرسونه