2733
2734
عنوان

امروز دو خبر بهم دادن ، گیجم ، هنگم حالم اصلا حالم خوب نییی😧😧😧😧

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 32 پست
بنظر من بچه ات باید ورزش کنه فعالیتش زیاد بشه ما یه فامیل داشتیم همین مشکلو داشت چندسال اصلا رشد نکر ...

ممنون عزیزم بابت دلداریت ، چی بگم ، منم با هورمون موافق نیستم ولی هم اینکه هومونش کمه احتیاج داره همینکه واقعا از سرکوفت شنیدم خواسته شدم وقتی میان میگن فلانی درمورد بچت این حرفو زده اعصابم خورد میشه ، وقتی اندام لاغر و ضعیفشو میبنم دلم میگیره  غذاها و داروهای تقویتی بهش میدم اصلا انگار ن انگار ، بعضی صبحها دلم نمیخاد بیدار بشم صبحانه و ناهار براشون آماده کنم یا میان وعده ، خسته شدم از این همع تلاش و نتیجع نگرفتن😢 افسرده شدم دلم نمیخاد بیام خونه مادرشوهرم و اقوامم ، میخوام جواب آزمایششو به چند دکتر دیگع هم  نشون بدم نظرشون بدونم ، دو تا دکتر اطفال دید گفت حتما پیگر باش هورمونش کمه تا دیر نشده بهش تزریق کن

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین ورزش اول شنا کاراته ولیبال هست اگه میخای ورزش کنه ژیمناستیک کارنکنه فوتبال هم جالب نیست شنا ع ...

کسیو ندارم که باهاش حرف بزنم یا راهنمایی کنه ، بیشتر اینجام ،،، بهضی شبا اینقدرررر توی گول درمورد هورمون رشد یا چیزای میخونم که سرم درد میگیره ،،، چهارصدو خورده ایی دادیم برا آزمایشش تیرویید هم دادع بود ، باز دوباره گفت تیرویید بده گفتم آخه آزمایش تیرویید داده که دلم برا پسرم سوخت گفتم خب این بچع چقد خون داره ک هی بخاد خون بده خواستم نبرش باز دلم نیومد بردمش آزمایش داد ؛، جوابشو گرفتم با بقیع ازمایشاش به چن تا دکتر دیگه هم نشون میدم ، ببخشید گلم خیلی حرف زدم😘

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

پاشو برو تهران‌ بهترین دکتر ها برای پسرت، الان کوتاهی قد چیزی نیست قابل درمان نباشه، بهانه نيار پول نیست، شرایط نیست و اینا 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2728
کسیو ندارم که باهاش حرف بزنم یا راهنمایی کنه ، بیشتر اینجام ،،، بهضی شبا اینقدرررر توی گول درمورد هو ...

قد خودتون و شوهرتون چقده؟

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
ممنون عزیزم بابت دلداریت ، چی بگم ، منم با هورمون موافق نیستم ولی هم اینکه هومونش کمه احتیاج داره هم ...

خیلی خوب دوست عزیز قصه نخور ببر پیش ی فوق تخصص غدد یا پروفسور ن متخصص، کجایی اگه شهرستان هستی حتما پیگیر شو پیش ی فوق تخصص یا پروفسور غدد خوب ببرش اجازه اینا نظر قطعی رو بدا اصلا نگران نباش پسرت خوب میشه

2738
آره درسته ولی خب خیلی کوتاهه ، یه دگتر دیدیش گف قدش نرمال نیس پیگر باش تا دیر نشده

عزیزم به این دکترا اکتفا نکن ببر پیش ی پروفسر غدد ، قشنگ برات از نتایج و عوارض هورمون با توجه به بدن و وضعیت جسمی بچه ات میگه، بعد خودش کمکت میکنه، 

ببخشید می پرسم ،،،، خودت تو دوران بارداری مشکل تیروئید داشتی؟؟؟

کسیو ندارم که باهاش حرف بزنم یا راهنمایی کنه ، بیشتر اینجام ،،، بهضی شبا اینقدرررر توی گول درمورد هو ...

میفهمم چی میگی من خودم بچه دارم من فقط ی چیزی متوجه نمیشم تو کشوری هستیم که حتی حکومتش اسلامیه ادعای دین و نماز وروزه داریم همه اگه اتفاقی برا غریبه بیوفته دلسوزی ها شروع میشه ولی همون ادم نزدیکترین افرادشو مسخره میکنه وباعث میشه زندگی عده ای بخاطر همین حرکات بی روح بشه بجای اینکه قوت قلب بدن روحیه بدن کمک کنن اون خانواده ک دچار مشکل شده را در انزوا و فرار از مردم قرار میدن ..البته ما خودمونم مقصریم باید یادبگیریم که به خودمون بها بدیم و اینجیزا را عیب ندونیم هرکسی یه استعدادی داره اون استعداد رو پرورش بدیم دیدگاهمونو تغییزبدیم بدن انسان از یه مشت گوشت و استخوان تشکیل شده و امکان هرپیشامدی هست نباید فکرمونو متمرکز کنیم رو این مسائل..اگه تاریخ را ورق بزنی بزرگان علم اثارشون مونده یکی مثل حافظ کسی نمیگه چه قیافه ای داشته همه عاشق شعراش هستن حالا هر قیافه ای بوده مهم نیست خداروشکر علم پزشکی خیلی پیشرفت کرده مشکل شما حل شدنیه نگران نباشید چون داری تلاش میکنی مطمئن باش نتیجشو خواهی دید گفتم توفامیل بودن و دیدم چجوری رشد کردن پدرمادرشونم حالشون از شما خیلی بدتر بود نگران نباش 

من اقا هستم
عزیزم به این دکترا اکتفا نکن ببر پیش ی پروفسر غدد ، قشنگ برات از نتایج و عوارض هورمون با توجه به بدن ...

پرفسور غدد کیه؟؟خداراشکر ایران هرچی هم میگن بد باشه ولی از نظر پزشکی در سطح خیلی بالاییه

من اقا هستم
پرفسور غدد کیه؟؟خداراشکر ایران هرچی هم میگن بد باشه ولی از نظر پزشکی در سطح خیلی بالاییه

درسته ایران از نظر پزشکی در سطح بالایی ولی از تو این پزشکا باید بهترینها رو انتخاب کنیم کسایی ک بیماراشون اکثرا راضی بودند ، من خودم تیروئید پرکار دارم، رفتن پیش ی متخصص غدد ، داشت به کشتنم میداد، مرگ و دیدم ،آخه تازه مریض شدم ی ساله خورده، بعد رفتم پیش مهدی زاده ارومیه خیلی دکتر خوبیه، تو شش ماه بیماریم کنترل شد الان بیماریم کنترل شد ه، یعنی میخوام بگم دکتر با دکتر فرق داره ، شما هم ی دکتر خوب پیدا کن تحقیق کن ، درست میشه بچه تو هم خوب میشه همه چی خوب پیش می ره،و به این حال این روزات میخندی، نگرانیت و درک میکنم غصه نخور

پاشو برو تهران‌ بهترین دکتر ها برای پسرت، الان کوتاهی قد چیزی نیست قابل درمان نباشه، بهانه نيار پول ...

شما تهران دکتر خوب سراغ دارید؟

2706