2733
2734

صبح خبر خودشکی داماد خالمو شنیدم و اینکه دختر خالمو با بچه هاش از خونه پرت کردن بیرون گفتن مقصر تویی باورم نمیشه شوهرش این کارو کرده باشه همش به شوهرم میگه آخه چرا این کارو کرده اینا ک مشکلی نداشتن فکرو ذهنم پیش اوناس ، ظهر رفتم جواب آزمایش پسرمو نشون دکترش دادم ،، دکترای دیگه گفته بودن ب هودمون رشد احتیاج داره و تیروییدش کم کاره دکتر خودش ک متخصص غدد هست گفت احتیاج داره میتونی بزنی میتونی نزنی ممکنه جواب بده ممکنه جواب نده سردرگمم کرده،، شش سالشه پسرم یک سالع رشد نکرده وزنش 14 قدش 104، گفتم یک ساله توقف رشد داشته گف باتوجه ب قدپدرمادرش قد پسرتم همینه ، اخه مگه میشه خب یک سال توقف رشدش چی ؟ از کوتاه کوتاه تره ، بهش میگن کوتوله ،، ب دکتر دیگه ایی دسترسی ندارم 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

تصمیم گرفتم با توکل به خدا هورمون بهش تزریق بشه

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد اینگه ازمایش تیرویید داده بود گفت دوباره تکرار کن بیار ، دارو هم نداد گفت بهدا

2731

خواستی دکترشو عوض کن تمرکزتو بزار روی درمان بچت بزنی بهتره که نزنی چرا زود تسلیم بشی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

بنظرم هرطور شده با یه دکتر متخصص ذیگه مشاوره کن. ورزش خیلی موثره بفرستش والیبال. تو خونه بارفیکس بزن بذار هی باهاش کار کنه. در نهایت قد ارثیه. خیلی درگیرش نباش بهش اعتماد بنفس بده قرار نیست قد همه بچه ها مثل هم باشه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
خواستی دکترشو عوض کن تمرکزتو بزار روی درمان بچت بزنی بهتره که نزنی چرا زود تسلیم بشی

دکتر اطفال دید آزمایشو گف پیگیر باش هورمون میخاد حالا دکتر خودش میگه میتونی نزنی میتونی بزتی بهدم گفت اره هورمونش کمه ، واسه اول خواسم ثبت نامش کنم باور نمیکردن گفتن سال دیگه بیاش؛ واسه واکسن شش سالگی بردمش یه جوری نگاش کردن گفتن طبعییه😢  

بنظرم هرطور شده با یه دکتر متخصص ذیگه مشاوره کن. ورزش خیلی موثره بفرستش والیبال. تو خونه بارفیکس بزن ...

آره درسته ولی خب خیلی کوتاهه ، یه دگتر دیدیش گف قدش نرمال نیس پیگر باش تا دیر نشده

2738
دکتر اطفال دید آزمایشو گف پیگیر باش هورمون میخاد حالا دکتر خودش میگه میتونی نزنی میتونی بزتی بهدم گف ...

عزیزم با ارامش دنبال کار بچت باش غصه ندی بهش 

حتما هم درمانش رو پیگیری کن بارفیکس و اینا هم که دوستمون گفتن خوبه 

فک کنم دوچرخه هم خوبه که پا بزنه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

سلام پسرمن دوماه ونیمشه جوشهای ریز قرمز در تمام بدنش در اورده بردمش دکتر گفت اگزماست ی داروی ترکیبی هم داد ولی خیلی میترسم شماها بااین مشکل برخورد نکردید؟؟اخه گفت تا ۲سالگی نمیره این جوشها حالا گفت ی ماه دیگه بیارش این باعث شده نگران بشم خیلی

من اقا هستم
سلام پسرمن دوماه ونیمشه جوشهای ریز قرمز در تمام بدنش در اورده بردمش دکتر گفت اگزماست ی داروی ترکیبی ...

نگفت بخاطر چیه ؟ بعد از دارو بهتر نشده؟  نمیدونم بچه های من اینجور نشدن

خدایا چیکار کنم😢😢

بخدا اینا دکترنیستن دکتر اونیه که بچه ها را مثل بچه خودش بدونه مایه فیلمی نگاه میکنیم میدونیم فیلمه دارن بازی میکنند ولی اتفاقی برا بچه تو فیلم بیوفته همش بچه خودمون تو ذهنمون میاد اشکمون درمیاد من یه روز یه جوجه دیدم ماشین میخاست بزنه بهش نفسم بند اومد بچه خودم میومد تو ذهنم ولی این دکترا انگار احساسات ندارن بیشترشون اگه داشتن از دل وجون کمک میکردن بعضی دکترا فقط ویزیت میکنند و تمام بنظر من دکتر اطفال نباید مجرد باشه باید متاهل باشه وبچه داشته باشه تا حس کنه تمام بچه ها مثل بچه خودش هستند

من اقا هستم

بنظر من بچه ات باید ورزش کنه فعالیتش زیاد بشه ما یه فامیل داشتیم همین مشکلو داشت چندسال اصلا رشد نکرد خیلی سال پیش بود این دکتر اون دکتر رفتن اخرش گفتن باید هورمون بزنن بهش باباش قبول نکرد رفت دنبال ورزش بعد ازمدتی هم ورزشو ول کرد تا نزدیکای سن بلوغ یهو رشدش شروع شد الان قدش ۱۷۵هست دکترا گفته بودن همچین چیزایی کم اتفاق میوفته که رشد متوقف میشه باورتون نمیشه یک متر نبود کلاس پنجم بودناظم مدرسه همیشه مینداختش تو صف کلاس اولیا هرچی میگفت کلاس پنجمم باورش نمیشد بنظر من فعلا صبر کن هورمون رشد رو تاسن بلوغ میتونه بزنه فعلا صبر کن ببین چی میشه بنظرم رشدبچتون تساعدیه براهمین بدن خواب رفته

من اقا هستم
2706