2733
2734
بچه داری؟پول میخوای یا خودشو دوست داری؟به نظر من یه فرصت دیگه بهش بده 

نه ندارم بچه 

بلاخره بايد خونه زندگي درس كنه واسم تا كي صبر كنم خودشم به درك نداره خونه اما اخلاق داشته باشه بد دهن هست روش باز شده بهم من ٩ سال زندگيم با فرصت بهش گذروندم 

hair coloris ~ hair keratin 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم ميتونم بگيرم اما سر در گمي سخته  مشكلت چي  بود ؟

به حرف مامانش بود دست بزن داشت مامانش خیلی دخالت میکرد کلا از نامزدی بخاطر مامانش مشکل داشتیم بعد عروسی یه ماه نگذشت بخاطر حرف مامانش چند بار کتکم زد منم قهر کردم نرفتم اومد دنبالم نمیرفتم حق طلاق و داد که رفتم

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 
نه ندارم بچه  بلاخره بايد خونه زندگي درس كنه واسم تا كي صبر كنم خودشم به درك نداره خونه اما اخ ...

بترسونش ولی طلاق نگیر تا پای طلاق برو تا به التماس بیفته ولی جدا نشو آدم میشه

مدونم خودمم كم اوردم ديگه  واقعا همه مردا همينن ؟

ولا من سه ساله ازدواج کردم شوهرم دست روم بلند نکرده یا حرف بد بزنه به نظرم اگه سنتون خیلی بالا نیست طلاق بگیرین با یه مرد خوب آشنا بشید یا مجرد

برای سلامتی نی نیم که به موقه بدنیا بیاد یک صلوات بفرستین🌹  
به حرف مامانش بود دست بزن داشت مامانش خیلی دخالت میکرد کلا از نامزدی بخاطر مامانش مشکل داشتیم بعد عر ...

كار خوبي كردي گرفتي 

الان چطوره اخلاقش ؟ 

بترسونش ولی طلاق نگیر تا پای طلاق برو تا به التماس بیفته ولی جدا نشو آدم میشه

اره ميگم برم فردا اما كسي خودش علاقه داره به طلاق دادن ارزش داره ؟ همش ميگم من اگه بخواد طلاق نميده يا دلم بدست مياره اما ... 

من شوهرم هیچکدوم اینارو نداره ولی خب کاراش اندازه همینا اذیتم کرده دوماهه قهرم.تعهدنمیده بیادببرتم.ازش خبری هم نیس دو سه هفته اس😕البته ازش زده شدم ولی میگم تعهد بده ی فرصت دیگ بدم ولی کشیده کنار.خواستم منم همه چی رو ازاول شروع کنم.امروز عجیب دلم گرفته 😔

ولا من سه ساله ازدواج کردم شوهرم دست روم بلند نکرده یا حرف بد بزنه به نظرم اگه سنتون خیلی بالا نیست ...

٢٩ سالمه عزيزم  اين روش باز شده زبونش دراز شده  اعدا هم زياد 

من شوهرم هیچکدوم اینارو نداره ولی خب کاراش اندازه همینا اذیتم کرده دوماهه قهرم.تعهدنمیده بیادببرتم.ا ...

فرصت من زياد دادم اگه طلاق بگيرم افسوس نمخورم چرا فرصت ندادم اما زبونش دراز شده و بد دهنه روش بهم باز شده 

تو ازش خبر ميگرفتي بگو بي تكليف من روشن كن !! 

شوهر منم همين جوري  ١ سال ول كرد منو قهر بوديم عشق خال ميكرد كثافت بعدش امد به غلت كردن زندگي از نو بسازم من احمق امدم كه دوباره ادم نشده 

از دوستم شنيدم داداشش با شوهرم قديم دوست بوده كه اون مدت دختر بازي مكرده ختي هم خواب داشته بعد من لنگ در هوا خوونه بابام اشك ميريختم