2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرصت من زياد دادم اگه طلاق بگيرم افسوس نمخورم چرا فرصت ندادم اما زبونش دراز شده و بد دهنه روش بهم با ...

وای خدا😢من شوهرم اولش ادم فرستاد نرفتم.بعدشم که کلی تهمت زده حتی پیش بقیه دس روم بلند کرده .ولی کلا کشیده کنار دیگ ن کسی میفرسته ن خودش میاد نمیدونم منتظریکشنبه اس برامشاوره ولی من نمیرم...دیگ هیچ امیدی ب این زندگی ندارم

2731
من ادم چندسال زنده است چندسال جونه چندبار زندگی می کنه طلاق بگیرید خدا روزی رسونه 

اره واقعا حيف اين عمر داره ميگذره اينجوري 

شما جاي من بودي جدا ميشدي ؟ با اين شرايط 

hair coloris ~ hair keratin 

بخدا همينه همه ازهم بدتر فكر نميكنين خودمون زياد كوتاه اومديم من چند وقته صدامو بلند ميكنم و حرفمو ميزنم بهتره البته بعد از بيست سال🤮🤮🤧به نظرتون دير نشده من ٣٦سالمه

وای خدا😢من شوهرم اولش ادم فرستاد نرفتم.بعدشم که کلی تهمت زده حتی پیش بقیه دس روم بلند کرده .ولی کلا ...

بلاخره بايد تكليفتو مشخص كني همين جوري  نميشه كه عزيزممم 

آره بگو نمی خوام من الان درگیر طلاق گرفتن ولی توافقی قبول نکرد برام دعا کن فک کنم چند سال علافم

عزيزم ايشالله هر چي خير اتفاق بيافته 

چند سالته ؟ مشكلت چي بود ؟ 

2740

حالا فکر میکنید فردا برید چی میگن

یا باید وکالت طلاق داسته باشید یا خودشم باشه برای طلاق توافقی

بعد وسط کار هم میتونه بزنه زیرش

وقتتون از بین نمیره

ببر محضر یه کالت طلاق بدون عزل با داشتن حق توکیل به غیر و زماندار ازش بگیر و بعد برو دنبال کارای طلاقت

بخدا همينه همه ازهم بدتر فكر نميكنين خودمون زياد كوتاه اومديم من چند وقته صدامو بلند ميكنم و حرفمو م ...

نه چرا دير عزيزم بازم ميبيني كه تاثيير داره شوهرت ادم شده 

اره عشقم فقط فقط مقصرش خودمون هستيم با بدبختي بي پولي با هر كوفتي ميسازيم اخرشم ميشه همين 

حالا فکر میکنید فردا برید چی میگن یا باید وکالت طلاق داسته باشید یا خودشم باشه برای طلاق توافقی بع ...

بدون عزل يعني چي ؟ داشتن حق همون مهريه منظورته ؟ 

بله اگه نخواد طلاق بده چند سال علافید تا افتاده به غلط کردن گولش بزن و یه وکالت طلاق بگیر

تو همين فكرم اما خودش موافق واسه طلاق تو يه خونه هستيم چون غريبم اينجا 

2706