2733
2734
تو همين فكرم اما خودش موافق واسه طلاق تو يه خونه هستيم چون غريبم اينجا 

دروغ میگه

وسطش میزنه زیرش

بگو یه وکالت طلاق بده یه مدت امتحان کنیم ببینیم میشه یا نه

بعد پاشو برو خونه بابات و اونجا طلاق بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اين مراحل طلاق توافقي ممكنه بعد گواهي عدم سازش بزنه زيرش ؟ 

بله

ممکنه محضر نیاد

مگه اینکه شما وکالت طلاق داشته باشید

تازه توافقی هم که برید جلو حداقل دو یا سه ماه مراحلش طول مبکشه به خاطر مشاور و... وسطش بخواد اذیتت کنه میزنه زیرش

دروغ میگه وسطش میزنه زیرش بگو یه وکالت طلاق بده یه مدت امتحان کنیم ببینیم میشه یا نه بعد پاشو برو ...

حالا فردا بريم مشاور ببينم چيه بعد بهش ميگم وكالت بده راست ميگي اين روانيه حالي ب حاليه 

hair coloris ~ hair keratin 
2731
مردا همینن دیگه خواهر جون الان هفته پیش زده دهنم را زخم کرده به خدا تا حالا خوب نشده داشتم میرفتم پز ...

اشتباه نکنید اگر مورد ضرب و شتم قرار گرفتید حتما به پزشک قانونی برید و پرونده تشکیل بدید من نمیگم طلاق بگیرید ولی به دلیل دست درازی که روتون شده حداقل کار اینه که براشون پرونده درست کنید لازم نیست که همسر تونم متوجه این کار بشه نگه دارید برای خدایی نکرده روز مبادا

دروغ میگه وسطش میزنه زیرش بگو یه وکالت طلاق بده یه مدت امتحان کنیم ببینیم میشه یا نه بعد پاشو برو ...

بايد وكيل بگيرم نه اينجا ؟ اگه وكالت داشته باشم ؟؟؟ 

اين وكالت چند نوع هست فقط همين بلا عزل هست ؟ 

اولش كه شروع كرديم گفتم اول زندگى خودمو عزيز كنم هر كارى كردم قناعت نخر  نرو هر چى بعد هم كه دي ...

بله متاسفانه از هيمن حيزاست كه ضربه مخوريم  الان بهتر شده اخلاقش ؟ 

منم شوهرم دست بزن داشت حق طلاق گرفتم😞

وای خدا چند وقت پیش سر خمیر بازی بچه که لهش کرده بودم ناخواسته و لج و لجبازی شوهرم با لگدقت زد به پشتم منم با دسته ی جاروبرقی زدمش سه روز تمام بلوکش کرده بودم تو فضای مجازی ، ابروشم پیش همه بردم گفتم منو زده شوهرمم میگفت این منو با دسته ی جاروبرقی زده خلاصه یه کلی بازی در آوردم ما اصلا سابقه ی  زدن و درگیری گوش شیطان کر نداریم هیچ چیزی بدتر از این نیست مرد رو زن دست بلند کنه خدا نصیب هیچ کس نکنه

وای خدا چند وقت پیش سر خمیر بازی بچه که لهش کرده بودم ناخواسته و لج و لجبازی شوهرم با لگدقت زد به پش ...

العي دست هر مرد ميزنه بشكنه نصف بشه اخر عوضي بودن واقعا 

فردا وقت مشارره هست فك كنم اگه باز نزنه زيرش 

یک فرصت دیگه بده ضررنمیکنی منم همینجوری بودم باابن تفاوت که یک دختر۲ساله داشتم وکیل گرفتم ولی بعدازکلی خرج واذیت بازم فرصت دادم بهش دوباره تایکسال اذیت کردولی کم کم خوب شدالان۳تابچه داریم ولی خیلی خوب شد

العي دست هر مرد ميزنه بشكنه نصف بشه اخر عوضي بودن واقعا 

وای نگو من شوهرم خیلی خوبه اصلا دست بزن نداره اینم فقط به خاطر این بودش که نشستم رو خمیر بازی دخترم اونم گریه کرد باباش ناراحت شد