2733
2734
عنوان

خرید عروس این مدلی دیده بودید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 93 پست

7سال پیش نینی سایت نبودتاپیک بزنی😂😂

باباجنسش خوب بوده که بعداز6سال هنوزکارمیکنه برای ماکه همونم نخریدن😂😂😂😂

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینم گرفتن دمشون گرم واسه من که هییییچی نگرفتن عیدی چیزی هم که میشد وایمیستاد عیدیاشو واسه خودش بیارن هرچی به دردش نخورد میداد به من اولین عیدیم دمپایی بود😂😂عیدای دیگه هم پارچه لباسی چادری چیزی تو خونش داشت میداد

منم داشتم باور کن  ای کاش انقدر گرونی نبود می تونستم یه چیز خوب بخرم

ای خاهرر من دوسه روزه عروسی کردم باید بیای برات تعریف کنم ب دلم موند خرید عروسی هیچوقت نمیبخشمشون یه انگشترم بهم ندادن هیچی هیچی در صورتی ک سه سال پیش ک ما عقد کردیم ده دوازده ملیون ازمون گزفتند واسه عروسی پسراشون ک بهمون پس بدن..وقتی همسرمو بردم براش کت شلوار و کل وسایل همه هم  دو دست بخرم گریه کردم تو مسیر واقعا ب دلم موند خرید عروسی ..😭😭😔😔

چشمان تو آفریقاست.. 
2731
2738
الان اکثر دخترا همه چی دارن به نظر من یه جور احترام گذاشتنه شاید من چون تنها بودم و پدرو مادرم نبو ...

نه به نظر من بسته به نوع رابطه با همسرت هست شاید به خاطر شرایط شما اینطوری فکر میکنی که البته بهت حق میدم

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
بله تازه براون من جدیدشو پرسیدم ۳ونیم . ارزونا سری های قدیمین . خیلی گرون شده

نمیدونم والا من دوهفته پیش قیمت کردم 

من دوسال پیش فیلیپس دوموتوره خریدم ۱۲۰ خیلیم راضیم

همون موقع دختر عموم براون خرید خیلی ناراضیه

نه به نظر من بسته به نوع رابطه با همسرت هست شاید به خاطر شرایط شما اینطوری فکر میکنی که البته بهت حق ...

ببخشید چه شرایطی دارم با همسرم که بهم حق میدین؟🙄

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
خوبه واست خریدن والا من ۳ هفته دیگه عروسیمه مادر شوهرم عین خیالش نیس به تعارفم نکرد بیچاره شوهرم خود ...

واسه من که شوهرمم نگرفت گفت میخوای چیکار داری دیگه حولمم از خونه مامانم اوردم😑

2706