2752
2734
عنوان

خرید عروس این مدلی دیده بودید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای خریدم فقط سوار برداشتم اونم سالی ده بار کمتر استفاده میکنم

وقتی اپیلاسیون هست چرا اپیلیدی با درد وحشتناک و سرعت کم

ول کن بابا

به خدا من برای شوهرم کلی خرید عروسی کردم تا سه سال پیش نگه داشتم دیدم استفاده نمیکنه دادم رفت

کلی لوازم بهداشتی و آرایشی مارک خوب و معتبر

ماشین ریش تراشش الان یک میلیون به بالاست

نو نو استفاده نکرد

لباس خواب برداشت

مارک فلان

کت و شلوار ترکیه ای مارک فلان

فقط یه بار پوشید انداخت اونور

2731
بعید نیست  در هر صورت خودمو می برد می تونستم تشخیص بدم  یا کلی تحقیق می کردم  البت ...

خب میخواسته سوپرایزت کنه توام فراموش کن منم شوهرم خودش رفت سشئوار خرید حالا ناراحت شم؟ البته اونم میخواست منو سوپرایز کنه 

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

ما اصلا رسم خرید عروس داماد نداریم .چه رسم های باحالی دارید شما .ینی براتون اپلیدی و اینا هم میخرن .؟

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊

خانواده شوهر من كه همشو خودشون خريدن لوازم ارايش لباس خواب و لباس زير هم خودشون خريدن😑😐

دوتا پارچه خريدن كلي هم پول گرفتن همش تو كمده دست نزدم 

فقط سرويس طلايي كه خريدن براي پس انداز نگه داشتم اصلا هم مطابق سليقه من نيست

لوازم ارايشاش كه بدردم  نميخورد اصلا رنگش مناسب من نبود لباس زير و خواب كه سايزم نبود

اتو و اين چيزا نخريدن فقط سشوار هم دوتا خريدن كه همونا استفاده ميكنم 

منم همسرم ميگه بريم بخريم ولي زورم مياد اين همه پول داديم اخه از روي شاباشامون داديم پولشو همشم انداختم يك كناري بدردم نخورد متاسفانه :( اينقدر زورم اومد گفتم كاش اگر قرار بود پولشو خودم بدم به سليقه خودم يك چيز كاربردي ميخريدم

خانواده شوهر من كه همشو خودشون خريدن لوازم ارايش لباس خواب و لباس زير هم خريدن😑😐 دوتا پارچه خريدن ...

دقیقا منم حرفم همینه 

زورم از پولش میاد که یه سری دادن و الان ما بخوایم بخریم دوباره کاری می شه

شوهرم منم رفت خودش خرید البته ما سشوار رو خودمون میخریم کلا تمام جهزیه رو خودمون میخریم داماد فقط تی وی و کولر و لوازم ارایش و اپیلیدی من که اصلا انقدر دردم میاد که استفادا نکردم فیلییپس  خوبه مال منم فیلیپسه ولی داغ نمیکنه اصلیه