2733
2734
عنوان

چت من با برادر شوهر😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 24422 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقن با این برنامه های چت ساز درست کرده عکس پروفایله هم الکیه چه جالب اسمش هم همون کاربریشه😐

واااا اینجا منو خیلیا میشناسن چ دلیلی داره دروغ بگم اصلا ادم پشیمون میشه اینجا تاپیک بزنه چ راحت تهمت میزنید

خب اسی دیگه چخبر😀

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
واقعا😕حالا چی بش بگم دوستمم میگه بش بده شمارمو

بخدا !!دوستم از خواهر بهم نزدیکتر بود الان همو میبینیم انگار دوتا غریبه ایم دلم خیلی واسه دوستیمون تنگ شده ولی خودم کردم که لعنت بر خودم باد...مسئولیت رابطشونم میوفته گردن تو خدای نکرده با کوچکترین چیزی به زندگی تو لطمه میخوره

من اسم واقعیم هماس و کاربری قبلیم باز هما بودم.خیلیا اسم اصلی خودشونو میذارن

نه اسم پناه معمولن از اون اسمهایی است که چند سال اخیر مد شده..اره نصف کاربرای اینجا شاید اسم واقهیشون روی پروفشونه

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2740

من نمیتونم انقد صمیمی شم باکسی جز خونوادم

برادر شوهر ندارم، اما عموهای شوهرم یکی دوسال اختلاف سنی  دارن باشوهرم، خیلی خوبیم با خونواده شوهرم اما احترام اولویته

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من اسم واقعیم هماس و کاربری قبلیم باز هما بودم.خیلیا اسم اصلی خودشونو میذارن

پناه کلا۴ساله مدشده،پناه نیما امیر،مای گاد شبیه رمان های عاشقانه س کلاسم برادرشوهر پایه م😷

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀
😐دو ماه نیس اومدی خیلیا میشناسنت 

چرا من نمیشناسمش🤔

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕