2737
2734
عنوان

ابروم رفت ی راه حل بدید خرابکاریمو درست کنم😦😥

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 68 پست
یعنی ب بقیه میگه الان من چیکار کنم قلبم دهنمه از اینک راجعبم بد فکرکنه میترسم

اره میگه

خیلی دوس دارم پیش خانوادم کانادا باشم ... ولی حیف که اونام اینجان🔫😐پروفم خودمم💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکالی نداره با یه پیام معذرت خواهی کن و با خنده بنویس که هول شدی 😁

دیگ اصلا دستم ن به شمارش میره ن تلگرامش،خیلی نگرانم دستو پام یخ شده قلبم دهنمه😔

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙
تو منظورت خِله همون ک از دماغ در میاد به صورت خشک و تر اره بگو ک منظورت همو نه   یا منظورت ...

😐😐😐😐 منظور اسی چی بود اینو ب من بگو 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2728
پس حل چیه 😐 جدوله مگه 😑

عزیزم منظورم هول شدم بود اینقدر نگرانم اصلا نفهمیدم چی تایپ کردم

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙
عزیزم منظورم هول شدم بود اینقدر نگرانم اصلا نفهمیدم چی تایپ کردم

اهااا😂 بابا بیخیال تابلوئه اشتباه لفظی بوده مطمئن باش ناراحت نشده خیلی بخوای توضیح بدی یا معذرت خواهی کنی  فکر میکنه از قصد گفتی😄

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
مگه صمیمی نیستین؟خب میشناستت دیگه میدونه ک هول شدی

بله ما دوتا دوست صمیمی با دو دوست صمیمی ازدواج کردیم،نگرانی من از شکاک بودن دوستمه خیلی شکاکه بخاطره شناختی ک دارم نگرانم یجوری پشت تلفن جا خورد

2738
اهااا😂 بابا بیخیال تابلوئه اشتباه لفظی بوده مطمئن باش ناراحت نشده خیلی بخوای توضیح بدی یا معذرت خوا ...

خیلی شکاکه بخاطره شکاکیش پاشون تا حل اختلافات کشیده شد اما خداروشکر برگشتن دوباره سر زندگیشون.نگرانی بیش از حده من از اینه ک بهم بدبین نشه ب شوهرش گیربده😓

خیلی شکاکه بخاطره شکاکیش پاشون تا حل اختلافات کشیده شد اما خداروشکر برگشتن دوباره سر زندگیشون.نگرانی ...

اوه اگه شکاکه که شاید یه فکرایی کنه نمیدونم والا تا حالا در این حد گیر ندادم ب شوهرم😑 خب دوستت چی گفت اینو گفتی 

اوه اگه شکاکه که شاید یه فکرایی کنه نمیدونم والا تا حالا در این حد گیر ندادم ب شوهرم😑 خب دوستت چی گ ...

وقتی شنید فهمیدم جاخورد زود معذرت خواهی کردم باشرمندگی،گفت پیش میاد همین

خب بعد اینک گفتی هول شدم اشتباه گفتم دوستتون چی گف؟

جاخورد گفت پیش میاد.

خب دیگ پس متوجه شده .

پس فعلا زنگ نزنم بهش البته روشم ندارم،هزار بارخودمو فحش دادم چی شد یهو اینطوری شد.