2737
2739

با دوستم داشتم حرف میزدم تلفنی رفت امد خونوادگی داریم یهو حل شدم 3تا بچه داره  اومدم بگم روی بچه هارو ببوس و ب فلانی ک شوهرشه سلام برسون یهو گفتم به بچه ها سلام برسون و روی فلانیو ازطرفم ببوس،بخودم اومدم چی گفتم زود معذرت خواهی کردم ک حل شدم قطع کردم حالا نمیدونم چه فکری راجعه بهم کرده.آبروم رفت😔😔

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂😂🤣😂🤣🤣دمت گرم حالا اونم میره روی شوهرشو میبوسه طرف میگه چرا اینکار و کردی میگه فلانی گفت

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

😂😂😂😂تو ذهنت چی میگذشت که اینو گفتی خواهر

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

الان داره بهت می خنده بعدم کلی غیبت می کنن دربارت حالا ببین کی گفتم😐😐😐

خیلی دوس دارم پیش خانوادم کانادا باشم ... ولی حیف که اونام اینجان🔫😐پروفم خودمم💙💙
2706