2737
2734
عنوان

یکی از اون عروس کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 138 پست
نه خدا رو شکر دختر نداره پسر داره ولی داره لات تربیتشون میکنه میگه بدم میاد باید اینجوری لباس بپوشن ...

پسره تحصیل کرده چرا با همچین دختری ازدواج کرده؟مگه مجبور بوده؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اره دقیقا...مثلا مامان خودم از اول منوخواهرمو لوس نکرد قشنگ یادمون میداد غذا درست کنیم لباس هامونو ب ...

الان مثلا من به دخترم همش راجع به مستقل زندگی کردن و تحصیلات بالا حرف میزنیم اینکه کدوم دانشگاه بهتره و استعدادش تو چه رشته ایه کلا تو این فاز ها برا همینم دختر من تا بحال فکرش سمت اینجور مسایل نرفته تمایلم نداره ولی دختر خواهرشوهرمو از اون اول هی بهش میگفتن چه بزرگ شدی و به شوخی میگفتن عروسی شدی بخصوص مادرشوهرم هی تو گوش دخترش میگه ایشالا عروسیت و اینجور چیزا این دختر از ۱۰ _۱۲ سالگی اصلا عشق عروسی بود چون بهش تلقین شده بود بالاخره باید شوهر کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی روانیه اینقدم این زشت و بد دهن و چندشه 🤢 هنوز شلوار گشاد ابی با کفش کتونی سفید و چادر توری مخم ...

وا چیکارش دارین خو طرز فکرش اینجوریه دیگه 

بعدشم تربیت بچه هاش گردن خودش هست

همه چیزایی رو که تعریف کردی کامل کامل هم بی راه نیست

الان آخرالزماان شده باید مامان باباها حواسشون به تربیت بچه هاشون باشه

من خودم شخصأ اگه خدا بهم دختر بده دوست دارم ادامه تحصیل بده ولی توی خونه نه توی جو و محیط خراب مدرسه و دانشگاه 

توی خونه براش معلم خصوصی میگیریم و بهترین امکانات رو براش فراهم میکنم که از درس بی بهره نمونه 

۵۰ درصد کارایی رو که انجام میده درسته ولی اینکه به کسی توهین کنه و فحش کاری کنه بخاطر درس و مدرک دانشگاهی نادرست و ناشایسته

والا من دهه هشتادیم بیشتر هم نسلا خودمو میشناسم دلتون برا ما نسوزه برا خودتون بسوزه ما هم عقلشو داری ...

بیا خاک تو سر ما دهه شصتیا که چه چیزا بر ما رفت.. ولی خدایی با حیا تر این نسل ندیدم من

2731
اکثر ۱۶ ساله ها خودشون شوهر میخان حالا این مظلوم افتاد

خیلی از 4 ساله ها هم چاقو میخوان. بدیم بهشون؟ جیغ میزنن و گریه میکنن باید بهشون چاقو داد؟ اینها هم شوهر میخوان که بخوان باید بفهمن تا 18 سالگی حق ازدواج ندارن. خاک تو سر قانونی که میاد ازدواج زیر 18 رو قانونی میدونه. وگرنه اگر خلاف بود خیلی امار ازدواج زیر 18 سال پایینتر میومد

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
هیچ بستگی نداره. بچه 12 ساله جاش هرجا باشه تو تخت یه مرذ نیست. هرچی هم سیاست داشته باشه و زنونه حرف ...

اینا از علائم آخرالزمان هست که بچه ها بیشتر از سنشون میفهمن 

آره واقعا دل آدم میسوزه 

خداییش ۱۲ سالگی دیگه خیلی ظلمه

2740
خیلی از 4 ساله ها هم چاقو میخوان. بدیم بهشون؟ جیغ میزنن و گریه میکنن باید بهشون چاقو داد؟ اینها هم ش ...

رای دادن و گواهینامه زیر ۱۸ مجاز نیست .یعنی طرف زیر ۱۸ سال قدرت انتخاب نداره و کنترل یه ماشین رو نباید دستش بگیره ،اون وقت فرمون اداره یه زندگی رو ۱۲ سالگی میدن دستش 😏

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
نمیگم کارش درسته میگم بعضی ها از همون سن نیاز ب جنس مخالف دارن بعضی هام ن اقلیم ب اقلیم فرق دلره ...

من اگر دختری میداشتم و میومد تو شانزده سالگی میگفت شوهر میخوام عمرا زیر بار نمیرفتم. میگفتم صبر کن برسی به 18 بعد. یه چیزایی عین واکسنه. بچه بدش میاد اما باید سفت وایسی بخاطر خودش. بعدها تشکر میکنه ازت. 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
کی بودی؟

۷۳۷۹

من سه ساله عضوم تاحالا سه بار ترکیدم.کاربری قبلیم هم مال عید بوده😭😭😭

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
من ۱۷سالگیم عروسی کردم کاملا از پس همه چیم بر میام بیشتر یه دختر ۲۵ساله ۱۶ساله ها الان مثل ۱۶سالگی ش ...

خانمی سن ازدواج کاملا یه مساله خصوصیه و به خود فرد مربوطه.ولی میشه ماهم نظر خودمون رو داشته باشیم دیگه.دختری که زودتر از سن قانونی ازدواج میکنه یه مرحله از عمرش رو کات میکنه و این ناخواسته به فرد ضربه روحی میزنه که شاید خودشم هیچ وقت متوجه علتش نباشه.فکر کن از کودکی یکدفعه میشه زن! جوانی نکرده چه بسا نوجوانی هم نکرده باشه.یکدفعه با یک ایل به نام خونواده شوهر طرف میشه.شاید بلد باشه ولی برای روح و روان اون دختر زوده این مقابله کردنا.سنی که دختر باید بره مدرسه و کنکور و ساختن آینده باید همسرش رو راضی نگه داره از خودش.باید باردار بشه و.....میدونی کاراش سروقت خودش انجام نمیشه.مراحل زندگیش میریزه به هم زودتر از موعود احساس خستگی میکنه.احساس یکنواخت زندگی کردن.احساس پیری.تا آخر عمرش یه خلا داره.اینکه تو سن ۲۵ سالگی با ۲ تا بچه بزرگ از زندگیش راضیه لزوما همینجوری ادامه نداره.روح و روانش خسته میشه و کم میاره.بازم نظر من بود.خودم از ۱۹ سالگی یه ازدواج موفق دارم ولی دانشگاه رفتن و سرکار رفتن و بچه دار شدنم هیچکدوم سروقتش نبود.الانم واااقعا خسته هستم خسته. یک خسته ی خوشبخت.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
هیچ بستگی نداره. بچه 12 ساله جاش هرجا باشه تو تخت یه مرذ نیست. هرچی هم سیاست داشته باشه و زنونه حرف ...

بله درسته حالا شما منو نزن بخدا من شوهرش ندادم😞😔

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
الان مثلا من به دخترم همش راجع به مستقل زندگی کردن و تحصیلات بالا حرف میزنیم اینکه کدوم دانشگاه بهتر ...

اه منم انقد بدم میاد ب دختر بچه میگن ایشالا عروسیت😡😡😡

2706