2733
2734
عنوان

یکی از اون عروس کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 138 پست
بله درسته حالا شما منو نزن بخدا من شوهرش ندادم😞😔

عزیزم ببخشید. من خیلی وحشتناک از این ماجرا بیزارم. چون به همه ما ربط داره. یه مادر که تو بچگی ازدواج کرده روش تربیتش با یه مادر درس خونده و جامعه دیده متفاوته. بچه من با بچه اون میخواد تو یه کلاس بشینه. 

نهایتا تمام دنیا میگن این کار اشتباهه. به زایمان طبیعی میرسیم همه میگن اروپا فلان و بهمان همه طبیعی میزان به اینجا برسیم بگیم تو اروپا رابطه با زیر 18 سال تجاوزه میگن فرق داره 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

خوش به حال نسل خودم که درس خوندیمو کنکور دادیم.. سر کار رفتیم و کلی تجربه کسب کردیم.. تو ۲۷  الی سی سالگی ازدواج کردیم و با شوهرای با غیرتمون زندگی میکنیم .. نه با پسرای سوسول نسل شما..

خوش بحال نسل خودمون واسه کتابامون روزنامه هامون نوار کاستامون مجله هامون .. عشقهای یواشکیمون.. 

چیزای که شما ها هرگز تجربش نخواهید کرد.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخشید. من خیلی وحشتناک از این ماجرا بیزارم. چون به همه ما ربط داره. یه مادر که تو بچگی ازدواج ...

اره درسته کاملا

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
خانمی سن ازدواج کاملا یه مساله خصوصیه و به خود فرد مربوطه.ولی میشه ماهم نظر خودمون رو داشته باشیم دی ...

خب من کلا از بچگیم بیشتر سنم بودم یعنی تو ۱۱سالگی بازیو اینارو گذاشتم کنار چون بچه بازی بود به نظرم هرکسی به ترز فکرو ایناش بستگی داره ولی من واقعا راضیم چون هم درسمو خوندم هم شغلمو دارم وموزش نقاشی میدم هم از انتخابم کاملا راضیم از وقتیم ازدواج کردم به همه هدفام رسیدم و تازگیا با کمک شوهرم دارم ساخت اپارتمانمو شروع میکنم و به عنوان یه دختر ۱۸ساله از خیلیا خیلیییییی جلوهم و موفقم از لحاظ روحیم که میگی بستگی به شوهرت داره من شوهرم خیلییییی اهل شوخیو بازیو شلوغ کاریه با این که ۶سال ازم بزرگ تره مثل یه پسر بچه گاهی رفتار میکنه و این کاراش باعث شده اصلا دل زده نشم  ا

2728
خب من کلا از بچگیم بیشتر سنم بودم یعنی تو ۱۱سالگی بازیو اینارو گذاشتم کنار چون بچه بازی بود به نظرم ...

خداروشکر عزیزم.منم کارشناسی از بهترین دانشکده های دولتی تهران دارم.۱۲ سال سابقه کار مهندسی دارم.الانم بیمه خودم رو دارم ادامه میدم برای بازنشستگی.همسرم هم تو اکثر تایپیکا گفتم عالیه.خونسرد و خوش اخلاق.از نظر مالی موفق هستیم و بدون دغدغه سالی چندین بار مسافرت میریم و تفریح میکنیم.یه بچه سالم و شیطون دارم و..‌‌‌‌....ولی متوجه منظورم نشدی الانت ملاک نیست همونجور که من در ۲۰ سالگی این نبودم.الان روحم خسته تر از یه زن ۳۶ ای هست که مثلا ۶ ساله ازدواج کرده.تازه همیشه میگم من جزو خوشبخت ترین زنها هستم ولی بخاطر زود ازدواج کردنم و پخته تر بودنم الان این احساس رو دارم.میشه بگی تحصیلاتت چیه خواهرم.کارت چیه؟ میخوام بدونم سطح رضایتت در چه حده؟ شاید کم توقعی و  یه دختری به سن شما اینجوری نباشه و ازدواج زودهنگام براش خطرناک باشه.(ترز/طرز) 

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
خداروشکر عزیزم.منم کارشناسی از بهترین دانشکده های دولتی تهران دارم.۱۲ سال سابقه کار مهندسی دارم.الان ...

میخونم کنکور برا پزشکی  اموزشگاه هنر دارم و اموزش نقاشی میدم+  گالری  

میخونم کنکور برا پزشکی  اموزشگاه هنر دارم و اموزش نقاشی میدم+  گالری  

موفق باشی عزیزم.انشالله همینجوری شاد و سرحال ادامه بدی.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2740

ب پایان آمد این دفتر حکایت هم چنان باقی است

بخدا این بحث پایان خوشی ندارع

چقد گفتیم اشتباهه

گوش نمیدن

من ک خسته شدم

و با یه به درک بذار هر کار دلشون بخواد بکنن تاپیک رو ترک میکنم

بله نیاز به جنس مخالف رو خیلیا دارن این یعنی به بلوغ جنسی رسیدن ولی به بلوغ فکری هم رسیدن؟  ک ...

حرفت درسته 

ولی دختری ک ازدواج کرده بلوغ اجتناعی و فکریش بیشتره یا محرده؟ حتی اگ هم سن باشن اونی ک متاهله جلوتره

ولی اینکه دختر امادگی پذیرش مسیولیت زندگی دلره یا ن و مهارت کافی برای گردونون زندگی داره یا مسئلهدمهمیه و حتما باید خانواده بهش توجه نمیکنن

ولی ابدا نمیشه گف همه میتونن یا همه نمیتونن و نباید

حتی بلوغ جنسی هم تو اقلیم ههی متفاوت فرق داره

واسه همین حکم کلی نمیشه داد 

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....
من اگر دختری میداشتم و میومد تو شانزده سالگی میگفت شوهر میخوام عمرا زیر بار نمیرفتم. میگفتم صبر کن ب ...

اره مورد ب موردم فرق داره واقعا 

اگ ی خاستگار عاااااااالی همه چی تموم داشت چی؟ مثلا با اخلاف سنی چهاذ رسال

من بودم میزاشتم عقد کنن ولی فاصله عقد و عروسی زیاد باشه

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی، باده از دست یدالله چشیدن دارد....
میشه بگی سمت شماها کجاست؟!!!!

لرستان خرم آبادالبته اینجا هم طائفه ها تفاوت دارن

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
اره مورد ب موردم فرق داره واقعا  اگ ی خاستگار عاااااااالی همه چی تموم داشت چی؟ مثلا با اخلاف س ...

مخالفم. ببین بعد عقد اختیار هیچی دست شما نیست. همه جا که بالا سرشون نیستی . اگر یکماه بعد عقد دخترت باردار شد میخوای چکار کنی؟بنظرم عقد زیر ۱۸اشتباهه. حتی نامزدی. میشه به طرف گفت اگر خیلی دختر من رو میخوای تشریف ببر صبر کن تا ۱۸سالگی دخترمون بعد بیا ببینیم اون موقع دخترمون شما رو میخواد و انتخاب میکنه یا خیر

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706