2737
2739
عنوان

خانومای خوش ایده بیاین بیاین

212 بازدید | 46 پست

سلام دوستام.

پنجشنبه قراره برا دوتا بچه هام تولد بگیریم

فقط خونواده هامون و شام بدیم.

توی باغ

حدود سی و پنج نفر هستیم.

میخواستم ببینمچ ایده ای میتونین بهم بدین ک یه مهمونی شیک برگزار کنم.

شام میخوام زرشک پلو با مرغ بدم.

یه ایده ای بدین ک انجامش راحت باشه و چیز خوبی هم باشه چون دوتا بچه کوچیک دارم بتونم انجام بدم.

حالا دسر یا هر چی ک بذهنتون میرسه ممنون میشم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

کرم نشاسته درست کن خوشمزه میشه اسونم هست درست کردنش . با بیسکوییت و موز و گردو

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
کرم نشاسته درست کن خوشمزه میشه اسونم هست درست کردنش . با بیسکوییت و موز و گردو

چجوری درست میشه عزیزم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ي ماكت كيك بزرگ بگير و بده فضاي كنارشو  بادكنك ارايي كنن البته خودتم ميتوني انجام بدي شام هم به نظرم جوجه خيلي بهتره و مجلسي تر سمع وارمر و بادكنك هليومي بگير پاپيون خمسرت و با لباس خودت و بچه ها ست كن اگر مهموني بي حجاب داري نم بذار و گل سر براي خانوما رنگ تم درست كن ليواناي مخصوص ژله بگير و چند رنگ ژله بريز داخلشون سالاد ماكاروني هم بذار 

خوش بگذره 

2728
چجوری درست میشه عزیزم

با شیر و شکر و تخم مرغ و نشاسته و وانیل و گلاب. ته ظرف میتونی بیسکوییت پتی پور بزاری و روی دسرم موز و گردو 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

اومدم بگم پزوووووووو،،،دیدم سه نفر پست گذاشتن،،اینجوری شدم😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

فکر کنم چند روزی باید وقت بزاری تابخونیش

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
فکر کنم چند روزی باید وقت بزاری تابخونیش

واقعا

وقت ندارم آخه😂😂😂

2738

حتمااا چیپس و پفک و پفیلا بزار. شربت فراوان درست کن بزار. دسر عربی یا پان اسپانیا هم راحت تو گوگل سرچ کن. 

سالآد ماکارونی تک نفره هم قشنگه. یا رو نون تست پیتزا درست کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
حتمااا چیپس و پفک و پفیلا بزار. شربت فراوان درست کن بزار. دسر عربی یا پان اسپانیا هم راحت تو گوگل سر ...

تک نفره برا سی نفر سخته خدایی

من دست تنهام

تک نفره برا سی نفر سخته خدایی من دست تنهام

خب تو دیس بزار. همه چیم ی بار مصرف بخر راحت.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اومدم بگم پزوووووووو،،،دیدم سه نفر پست گذاشتن،،اینجوری شدم😂

سه نفر کجا بود خواهر من

دو نفر ففط😂😕

واقعا وقت ندارم آخه😂😂😂

😂😂

خودم یه ایده میدم کیف کنی

صبررکن...

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706