2733
2739
عنوان

شوهر کم حرف

442 بازدید | 53 پست

سلام

شوهرمن خیلی کم‌حرف میزنه، وقتیم باهاش حرف میزنی خیلی کم جواب میده سرشم بخاطر کارش همش تو گوشیه، 

اینو بگم اصلا بهش شک ندارم و میدونم درگیر کارشه ولی از کم حرفیش بعضی وقتا خسته میشم، کسی مث من ایتجا هس؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مال من تو گوشی ک نیس حرفم زیاد میزنه😧

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

بیخیال خوبه که...

من از دست شوهر زبون بازم به ستوه اومدم

با زبونش مارو از لونه درمیاره

اونقد خرم میکنهههههه😂😂😂😁😁😁

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2740

اکثر مردا اینطورین پدر من بعد از 23 سال زندگی مشترک ب مادرم تازه یکم پیشرفت کرده یه کوچولو حرف میزنه واینا.مام سوالی بپرسیم با اره نه چرا کجا جواب مده

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
بیخیال خوبه که... من از دست شوهر زبون بازم به ستوه اومدم با زبونش مارو از لونه درمیاره اونقد خرم ...

خوبه که شوهرمن اصلا ازاینکارا بلد نیس،حرف نمیزنه یا رک حرفشو میزنه، 

2706