2737
2739
چند روز پیش خونه ی ما بود گفت فروردین سود خالصم 41م بوده  خدا رو شکر زندگیش خیلی تغییر کرد&nbs ...

ممنون که وقت گذاشتی برامون این همه نوشتی عزیزم 😍🥰

قطعا تو دل این نوشته ها، چراغ راهی برای یک نفر روشن میشه ♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخوام ماهی یه النگو ایینه ای بگیرم تا آخر سال ۱۲ تا بشه😍ماه قبل ک نتونستم بگیرم این ماه دوتا گر ...

انشالله

ایده ات رو خیلی دوست داشتم دوست عزیز

تصورش کردم و کلی حس خوب بهم داد🤪🤪

سلام عزیزم میشه منم تو تاپیکای جدیدتون تگ کنید

عزیزم بزنید رو نام کاربری بنده ایست تمامی تاپیکارو براتون بالا میاره و تو ی هر کدوم که تمایل داشتید میتونید مشارکت داشتهباشد 

درضمن بقیه ی تا‌پیکا  خیلیوقته زده شدن جدید نیستن  تا‌پیک جدیدمون همین هستش

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2731
خیلی عجیب ما فقط عقد و عروسی رستوران تالار دعوت میشیم  تازه میگم اطرافیانمون هم وضع مالی های خ ...

⛔️⛔️⛔️🙏🏻🙏🏻

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
سلام عزیزان  من تا حالا نخود فرنگی نگرفتم که دون کنم ، همیشه کنسروی میخریدم ..... حالا ...

تاپیک آشپزی لطفااا

sogand9050 عزیز رو تگ کنید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خلاصه...حرف زیاد و نمی‌خوام زیاده گویی کنم کارهای روزمره گی رو انجام دادم یه نیم ساعت ساعتمو کوک کرد ...

من و خواهرم باغ شریکی گرفتیم

بعد کل خرید کود و سم و وسایل باغ دست پسر خاهرمه

من نمیخام بدبین باشم ولی احساس میکنم داره قیمتا رو بالا بهمون میگه

مثلا پارسال به ما گفت هشت تن ثمر داده

چون پارسال زمان برداشت همزمان با زایمان من و بستری شدن دخترم بود نشد خودمون بریم برای برداشت

امسال از دهن پسرخاهرم در رفت که دوازده سیزده تن ثمر داشته

خلاصه اینقد این مسائل پیش اومده ک به شوهرم گفتم بگو میخایم بفروشیم باغ رو ببین چی میگن

دلم میخاد بفروشمش پولش بذارم روی پول خونه و خونمون رو ببرم جای بهتر

شما بگین چطور بهشون بگم ک دلخوری پیش نیاد و بدون لجبازی خوب بفروشیمش

این بود سوالم معصومه جان

سلام به همه ی دوستان عزیز   @royayezendegi    رویا جان یک پیشنهاد دارم : ا ...

میدونم چی میگین بچه هاااا یکم صبوری لازمه تو این مدت چندین ساله ی تاپیک ها این اولین باره که با سرعت پیش میره یه مدت بگذره فروکش میکنه 

در ضمن تاپیکی که فرمودین رو داریم و صحبتحای منتخب معصومه جون و بقیه ی دوستان با ذکر نام کاربریشون به اشتراک گذاشته میشه 

درضمن باید سوالی پرسشی ایجاد بشه که دوستان بخوان پاسخگو باشن که موضوع بحث و تبادل نظر ایجاد بشه وگرنه که صرفااا اگه به جهت خوندن یه سری نکات روتین و تکراری باشه هزاران هزار کتاب اقتصادی از نویسندگان مختلف دنیااا با کلی طرفدار 

همین حس پویایی و شنونده بودن مخاطبین و پاسخگویی و نظر دهی کاربران متفاوت هست که اینجا رو متمایز میکنه 

بازم مرسی از پیشنهادتون فردا اگه ببینم باز خیلی صفحات جلو میره و دوستان نمیرسن دو روز آخر هفته رو میبندم که دوستان با خیال راحت به کارها و خوندناشون برسن 

در ضمن دخترااا 

هواستون به پشه های مزاحم باشه 😉

2740
سلام عزیز دلم ❤️ در هر حالت من باشم ملک میگیرم  من الان طلاهام دور و بر  سیصد چهارصد تومن ...

عزیزم میشه درخواست دوستی بدم تو خصوصی از زندگیم میخوام برات بگم راهنماییم کنی  ی حس آرامش دارم نسبت به بودنت وحرفات  خوب شد اومدی نبودی غمام بیشتر اذیتم میکرد

سما ❤️ لیلی ❤️ 

ممنونم بابت اظهار لطفتون 🙏❤️🙏❤️🙏❤️

سرتون سلامت، جان شیرینتان سلامت. 

چند دوست دیگر هم در این چند وقت از من خواسته بودن، در مورد روزمرگی ها و سبک زندگیم و روال و روتین روزگارم بنویسم، 

به احترام دوستان چشم. به روی چشم، سعی میکنم هر چند وقت یکبار، نرم نرمک از جان شیرین زندگیم برایتان بنویسم، و تمام تلاشم رو میکنم که در پست های بلند بنویسم تا صفحات اقتصادی این تاپیک ، هویت اقتصادی خودش رو همچنان حفظ کنه. 

اولین پست از،  اندر احوالات پوران دخت  🤭🥰😊

رو هم الان خدمتتون مینویسم، انشالله هر چند وقت یکبار در کنار پست های اقتصادیم، پست های بلند پوران دختی هم خدمتتون مینگارم 🥰

برف ❤️ ممنونم که برام نوشتی، واقعیتش از اون بازار اطلاعی نداشتم، حتما دیدنی هم هست، خواهم رفت 🙏❤️

خب میبری طلا فروش نشون میدی در ضمن باید فاکتور دار بگیری منم طلافروش نشون دادم فاکتورم ک داشت

رفتم طلافروشی طلا بفروشم، فاکتور به نام همسرم بود، خیلی اذیت کردن و مدرک خواستن. حالا فاکتور به نام غریبه باشه، دیگه هیچ جوره نمیتونی ثابت کنی. 

سلام دوستان  ❌وام بانک مهر ❌ کامل توضیح میدم فک نکنم کسی اینقد دقیق توضیح داده باشه تو گروه که ...

سلام صبح بخیر خیلی ممنون که نکات خوبی گفتی🌹

چندتا سوال دارم اگر جواب بدی ممنون میشم

۱♦️اول هزینه اعتبار سنجی کم میشه و بعد باید درخواست بدیم یا برعکس؟

۲♦️اگر بین درخواست وام و تکمیل مدارک ضامن فاصله بیفته مشکلی پیش میاد،یا دوباره باید هزینه اعتبار سنجی داد؟

۳♦من میخواستم همسرم ،ضامنم بشه ولی حساب مهر نداره،الان چه مدارکی لازمه که بتونه ضامنم بشه؟

۴♦️هزینه سفته الکترونیکی چقدره؟

ممنون میشم جواب سوالامو بدی🙂

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
خواهر شوهرم یه شهر کوچیک زندگی می‌کنه  سه سال پیش یکی از دوستاش جرقه ی کار رو به ذهنش انداخت&n ...

سلام عزیزم ممنون که اینا رو گفتی تا انگیزه بشه برای هممون.🥰

ببخشید چرا لباس نیاورد؟

(چون خودم دارم به فروش خانگی لباس در شهر کوچیک جدی فکر میکنم).

یعنی وسایل پلاسکو و ظرف و ظروف آورد واسه فروش؟؟

اینجا که من هستم مردم جنس فوق العاده ارزان میخوان و با کیفیت.

میشه لطفا راهنماییم کنی؟؟

ماهی دوبار خودم میرم تهران از اونجا چیزی میشه آورد به نظرت؟؟

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️

دوستانه جان ❤️

اولین پست از،  اندر احوالات پوران دخت ❤️

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد ❤️

در این مدتی که عضو این محفل شدم و افتخار هم صحبتی پیدا کردم  با دوستان نادیده ام که به روی دو دیده ی من جای دارند، ❤️

به چشم ندیدمتان ولی در دل میبینمتان 🥹❤️

چندین دوست محترم در مورد سبک زندگی و روال و روتین روزگارم جویا شدن که برایشان بنگارم.

در مورد بیوگرافی خودم تقریبا در تاپیک قبلی پست گذاشته بودم، که بگذریم 😊 چون اگر بخواهم کمی بیشتر بگویم احتمالا گوگل خواهم شد و پیدا خواهم شد 🥰😊

حقیقتش سبک زندگی من تلفیقی هست، تلفیقی از سنتی و مدرن، اما بیشترین گرایش من سنتی هست و بیشترین تلاشم رو هم میکنم که ایرانیزه باشم 🥰

در کل، هرچه که من را به من آشتی دهد و حال و احوال من را آرام و همراه خود کند، میپذیرم و طرفدارش میشوم، مگر خلافش ثابت شود.

همیشه دوست داشتم ۲۰۰ سال قبل به دنیا می آمدم ❤️ حال و احوال زندگی در گذشته بیشتر با روحیات من سازگار است.

قدیمی ها،

همه ی صد وجودیشان را زندگی میکردن ❤️ بسیار شکرگزار بودن ❤️ زندگی و زیستن برایشان حرمت داشت ❤️

آرام بودن❤️ انسان هایی که واژگانی چون کار، قناعت، صبر، وفاداری را تماما زندگی میکردن❤️

شاید دلیل برکت قدیم این بود : آنها نمیگفتن، خدایا خسته شدم 🥹

من سعی کردم سبک زندگی ام اقتباس از سبک زندگی قدیم و قدیمی ها باشد. ❤️

فروردین امسال نهمین سال از شروع زندگی ❤️ من و همسرم

که من همه ی این سال ها، هر  روز ( به جز جمعه ها )،

پنج صبح، همسرم را برای رفتن به محل کارش بدرقه میکنم، ۹ سال است که هر ۵ صبح، کفش هایش را خودم برایش میگذارم، برایش سوره ی ناس میخوانم و دستانش را میبوسم و بدرقه ی محل کارش میکنم❤️

حتی در تمام روزهای بارداری ام، ۵ صبح مراسم بدرقه کردن را به جای آوردم. ❤️

این را هم از فرهنگ قدیمیان آموخته بودم که بسیار برای مرد زندگیشان احترام و حرمت قائل بودن و او را بسیار بزرگ و محترم می کردن.❤️

برای عشق، عاشقی میکنم، برای عشق، جانم را میدهم، برای عشق و به حرمت عشق، عاشق می مانم. 🥹❤️

بسیار بر سحر خیز بودن تاکید دارم، هم برکت و رزق و روزی مال در صبح پخش میشود و نیز صحت و سلامت جان

روز من از ساعت ۵ صبح شروع میشود🥰 

ماهدخت جانم، نیز از ابتدا سحرخیز کردم. بعد از دوره ی نوزادی اش، از حدود ۶ ماهگی بین ساعت ۶:۳۰ تا ۷ صبح کاملا بیدار است. و شب نیز، بین ساعت ۹ تا ۹:۳۰ می خوابد. این روتین و روال را از ماه های اول که به دنیا آمد را اجرا کردم.

که ساعت خواب بدن اش و ساعت بیداری بدن اش تنظیم شده و او نیز سحر خیز شد. ❤️

و بعد هم فرضیه ی نماز صبح را می خوانم و  دعای عهدی برای امام زمان زمزمه میکنم

و منتظر آمدن کبوترهایی که از شب هنگام پشت پنجره ی مطبخ، دانه و خرده نان برایشان گذاشتم، میشوم. 

در آن سکوت صبحگاه، شنیدن صدایشان و نوک زدن آنها به دانه ها، موسیقی صبحگاه من میشود. 🙏❤️🙏❤️🙏❤️

2706