2733
2739
من معتقدم اگه کسی بخواد کاری کنه میکنه هسچیم جلودارش نیست چه زن چه مرد

اره والا خیلی عوضی شدن فک کن زنشم حامله بود ۷ ماهه از وقتی زنش گفته جریانو همش شک دارم به سوهرم نکنه اینم داره چون دوستای صمیمی بودن و اینم خبر داشت 

حالا سر خودمونو گول نمالیم میخواهیم چیکار کنیم به جاش؟ هرروز غصه و خودخوری و مریضی؟ اینجوری راحتم ب ...

ولی من اگه بفهمم ادامه نمیدم زندگیرو مثل دفعه قبل که تا پای طلاق هم پیش رفتم..و فقط به خاطر خودم یه فرصت به خودم دادم بعدا پشیموننشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره والا خیلی عوضی شدن فک کن زنشم حامله بود ۷ ماهه از وقتی زنش گفته جریانو همش شک دارم به سوهرم نکنه ...

نه بد به دلت راه نده..تا چیزی رو با چشم خودت ندیدی دلتو سیاه نکن..زندگی با شک افتضاحه..من انقد عاشقانه ازدواج کردم فکر نمیکردم اینی که انقد دوستم داره یه روز کاری کنه...الانم بخشیدمش تازه اینم😂

نه بد به دلت راه نده..تا چیزی رو با چشم خودت ندیدی دلتو سیاه نکن..زندگی با شک افتضاحه..من انقد عاشقا ...

اخه منم بعد زایمانم فهمیدم دقیقا عین دپستش با دوس دختر قبلیش در ارتباطه البته ماله من بعد دعوا خودش اعتراف کرد در حد درد و دل و اینا و که دختره نصیحتش کرده اما میگم حتما اینم موقع بارداریم حرف میزده پختره ام اهل یه شهر دیگه بود اما ماله دوستش خیلی عمیق تر بود الان اعصابم خرد شده یه مدته شوهرمم فهمیده که زن دوستش چیزی گفته هی میاد دورو برم منم لو نمیدم دوتا دوست عین هم 😔😔

2731
اخه منم بعد زایمانم فهمیدم دقیقا عین دپستش با دوس دختر قبلیش در ارتباطه البته ماله من بعد دعوا خودش ...

والا اینم گفته دردو دل بوده...نه چیزی نیست.

به نظرم اگه آدم میتونه جدا شه که تا تهش بره جزای خیانت جز همین نیست..کلی اگه نمیتونه باید کابلو بغل کنه و دنبالش نباشه..اگرم چیزی اتفاقی فهمید دست و پای طرفو با تهدید جمع کنه ..بگه میرم به خونوادت میگم یا ازین جور حرفاا...ولی ما زنها هم مقصریم نباید کم محبتی کنیم..من انقد مشکلاتم زیاد بود محبت نمیتونستم بکنم سیر بودم از زندگیم..اونم دلیل دردودلشو همین عنوان کرد..ازون به بعد گه خوتستم به خودم فرصت بدم خیلی سعی کردم خوب باشم و محبتمو ریاد کنم..به قول معروف دلبری هامو بیستر کردم..سرکارم ویگه نرفتم..میخورمو میخوابم میگم گور بابای دنیا و مشکلاتش

والا اینم گفته دردو دل بوده...نه چیزی نیست. به نظرم اگه آدم میتونه جدا شه که تا تهش بره جزای خیانت ...

منم امکان جدایی ندارم بخشیدمش اما من خیلی بهش محبت میکردم و خودشم شرمنده بود به اون دختر گفته بود که زنم سرده در حالی که من پر جنب و ارایش کرده  جوشمهربون قانع و گرم یودم وقتی اینو گفت داشتم منفجر میشدم گفتم من کی بهت سرد بودم سکوت کرد فقط گفت معذرت میخوام همه اینا تقصیر خودمه مامانشم خیلی سختی کشیده از دست شوهرش اگه به مامانش بگم پوستشو زنده زنده میکنه 

منم امکان جدایی ندارم بخشیدمش اما من خیلی بهش محبت میکردم و خودشم شرمنده بود به اون دختر گفته بود که ...

انشاله خوشبخت باشی عزیزم..خدا پشت و پناه زندگیت باشه منم دعا کن

برنامه کنترل همسر و فرزند spy24

SPY24
یک بسته نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی تلفن همراه فرزندانتان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور

تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین

ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تل گرام ، واتس اپ

موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه

برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها

تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

2740

سلام این سایت کار شمارو اوکی میکن

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید: 

سایت spy24.ir

کل گوشی و واتساپ من بلدم اگه بخواید

شما بلدی راهنمایی کنی؟؟؟؟ هک واتس اپو

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706