اصلا نمیشه واتساپ مثل تلرام نیست فقط رویه یه دستگاه نصب میشه

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید

کسی میدونه چجوری برنامه های یه نفرو میشه هک کرد؟ اصلا میخوام گوشی شو کلا هک کنم کی بلده؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من به واتسپم راضی ام😂

اینکارو نکنی بهتره به خاطر آرامش خودت

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
اینکارو نکنی بهتره به خاطر آرامش خودت

ولی موافقم باهات..ولی یه جاهایی لازمه..من همچین ادمی نیسنم اعتماد داشتم ولی یه بار سر یه داستانی کلا زندگیم پوکید..قول داد درست شه..میخوام ببینم اگه شده ادامه بدم

پس چطور خودت میخوای همشو هک کنی😂

من گفتم از ریشه بزنم😅😅😅

ولی اینو واقعا میگم به خاطر آرامش خودت اینکارو نکن باخودت تمرین کن نسبت به گوشیش بی تفاوت باشی حتی اگه جا مونده تو خونه مطلقا بهش دست نزن من اینکارو میکنم و یه مدته اعصابم خیلی آرومه

ولی موافقم باهات..ولی یه جاهایی لازمه..من همچین ادمی نیسنم اعتماد داشتم ولی یه بار سر یه داستانی کلا ...

از رفتارهای دیگه اش قضاوت کن یه زن خیلی راحت میتونه محبت واقعی و الکی و از هم تشخیص بده این گوشی ها همه روابط و داره خراب میکنه 

این مردا یه مارموزی ان که نگو دوست شوهرم گوشی مخفی داشت تو ماشینش گوشی خودش پاکه پاک بود عوضی 

من معتقدم اگه کسی بخواد کاری کنه میکنه هسچیم جلودارش نیست چه زن چه مرد

اینجوری سر خودمونو گول میمالیم که...

حالا سر خودمونو گول نمالیم میخواهیم چیکار کنیم به جاش؟

هرروز غصه و خودخوری و مریضی؟ اینجوری راحتم بیخیال و آروم 

2706