2737
2739
عنوان

توده در سر جنين

67 بازدید | 4 پست

سلام تو هفته ١٩ سونو و غربالگري دادم دكتر ميگه ي توده خيلي كوچيك تو سمت راست جنين هست تما سايزش كمتر از ١ خيلي كوچيكه اما برام آزمايش nipt  نوشته خيلي نگرانم كرده

كسي همچين مشكلي داشته

تا قبل ١٩ هفته همه آزمايش ها و سونو ها مشكلي نداشتن

عزيزم انشاالله كه خير هست و مشكلي نيست حتما حتما تحت نظر چندتا پزشك باش،ميدونم اين حرفم شايد ته دلت رو خالي كنه ولي فقط به خاطر اين ميگم كه پيگيري كني حسابي،من تو سونو هفته ي ٢٤ تو سر جنينم توده ديده شد و چند روز بعد خود به خود و بدون دليل جنينم رو از دست دادم،البته دكتر به من گفت يه سري ازمايشات و سونوهاي پيشرفته بايد بدي ولي چون تو اين مدت خيلي الكي ازم ازمايشات گرون گرفته بود و منو چاپيده بود بهش اعتماد نكردم و انجام ندادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم.بله .گل پسرمنم دقیقا توهفته 19موقع سونوهم گفتن توده سرسمت راست داره،خ خ نگران شدم کلی گریه و...

ولی بعدش تونت سرچ کردم وفهمیدم تومراحل رشدجنین ممکنه قسمت هایی ازمغزبصورت کیست خودشونو نشون بدن.اگه ازمایشات قبلی غربالگریت مشکل ندارن اصلا وبه هیچ وجه نگران نباش.

من از 3تا سونوگرافیست ومتخصص زنان خوب پرسیدم وگفتن این علتمت به تنهایی مشکلی نداره.

الان هم پسرم 5ماهه است وخداروشکرسالم.

2728

اگه منظورت کیست .پسرمن چندتا داشت تا هفته ۲۷ جذب میشه نگران نقباش طبیعی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧