2737
2734
عنوان

تف ب هرچی حیوونه موذی .... موش و....

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 50 پست
فدات  نه عزیز

نشی 

عه پس اون یه نخود دیگه بود 😁😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ت  خونه هست کجا رو بپوشونیم

خب از یه جا اومده همشم که در حال راه رفتن نیس میره تو یه سوراخی بعضی موقع ها میاد بیرون، اگه درزا رو بگیرین دیگه نمیتونه بیاد تو خونه و از همون راهی که اومده میره بیرون

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب از یه جا اومده همشم که در حال راه رفتن نیس میره تو یه سوراخی بعضی موقع ها میاد بیرون، اگه درزا رو ...

اوکی عزیزم مرسی 😍😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
آره فکر کنم میخواست تجاوز کنه ... تا ۴ صبح الآف شدم تا با دسته تی کشتمش . ولی شد اولین سوسکی که خودم ...

😁😁😁😁

منم یه بار یه مگس بهم تجاوز کرد.رفت توی شلوارم قشنگ کارشو کرد اومد بیرون.

منِ شل مغز رفتم جلو بابام گفتم مقصر تویی نمیزاری مامان دسشویی رو سم پاشی کنه.الان خوبه یه مگسه بهم تجاوز کرده

بابام میگف چی میگی؟حالت خوبه؟

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
2731